Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Mavi Nintendo 3DS XL (NTSC)

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Piyasayi okadar bilmiyorum, nintendocu`ya gittigidiyor`a baktim 5dakika ona gore yazdim. Sifirsa olay kutusu duruyor koyarim icine, sarj aleti de hic kullanilmadi sifir gibi olur ayip ediyorsunuz :)

Saka maka 500 verdiniz de sizi mi kirdim arkadaslar ^^, niyet ciddi olsun 3-5 hesabi yapmam okadar.
Sosyal ağlarda paylaş

temizse her şekilde 500'den okutursun ki fiyatı o aslında

Nintendocu tam bir ölücü mekanı ya, anasından babasından harçlık alan ortaokulluların işgali altında

adamlar 30TL'ye oyun koyuyorlar, KİPA'DA 20TL diye geliyor bir anda 10 kişilik fakir squad

550TL'den kullanılmışı koysan ezerler seni orada asdfasd DH'ye koy kesin oradan satarsın.

Edit:

Bir dakika lan NTSC demişsin. 550'ye satarsın asdfas

NTSC arıyor millet,
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de NTSC olusundan dolayı öyle fiyatlamistim ama 500 dedik yukarda, size o fiyata da veririm nolcak. Ayrıca alet tertemiz case'le fln kullandim sürekli ki elektronik aletlere çocuğum gibi bakma huyum var, istta olan buluşup görebilir.

DH konusunda da muhtemelen haklisin ama bu konularda nedense biraz duygusalim, paticik disindaki oluşumlara mal satasim bile gelmiyor komik bir şekilde :) Gene de son ihtimal olarak değerlendirebilirim bir sure buradan ses cikmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim okuyup gördüğüm kadarıyla oyunlar daha ucuz oluyor dolar haliyle, ben tr'den Amerika eshopuna ulasabiliyorum. Sansür isi de daha az diye biliyorum, ve bir de tabi daha erken cikiyorum oyunlar mesela ben shin megamiyi alali kaç ay oldu avrupa da hala tik yok.

Tabi bu konularda Gerge gibi birini summonlamak lazim o daha ayrintili biliyordur elbet.

Oyun olarak da içinde Gunman Clive, Sakura Samurai, 2 fast 4 gnomz ve Zelda ocarina of time gibi ucuz şeyler yüklü ve 35dolar var hesapta ama aktarmayi düşünüyordum hesabi.

Yine de basarim 550TL diyorsanız hesapla veririm. Oteki turlu içerdeki param çöpe gidiyor galiba emin değilim onu transfer edip edemediğinden.

Eşit: Full system transfer ile parami da alabiliyormusum öteki 3ds'e. Kartuş olarak elimde verebileceğim sadece Valkyrie Profile ve Hotel Dusk Room 215 var.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:

DH konusunda da muhtemelen haklisin ama bu konularda nedense biraz duygusalim, paticik disindaki oluşumlara mal satasim bile gelmiyor komik bir şekilde :) Gene de son ihtimal olarak değerlendirebilirim bir sure buradan ses cikmazsa.

şu olay bende de var direk. xl alma düşüncem bile yoktu kaldıki 500 liralık şeyi foto görmeden, incelemden, denemeden, kargoyla alma konusunu hiç düşünmezdim de patiden olunca direk göz kapalı alınıyor. düşünüyorum yani bunu mu alsam diye.

ben bi düşüneyim. bi haber bekliyorum ondan ses gelmezse yarın öbür gün eğer duruyorsa kararımı verip eft yi geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

@rasmon Aslinda beklentiye bagli, casual oynayan insan icin guzel vakit gecirtiyor. Ben bazen evde yatip yuvarlanirken oynuyorum, onun disinda genelde yolculuklarda, metroda vs oynuyorum. Pokemon su aralar populer ama benim icin ona hala sira gelmedi. Ben fire emblem, shin megami de falan baya oyalandim yavas yavas oynayarak.

@dark bu kadar heyecanla gelip yazinca ben de dayanamadim adama bi mesaj attim, maksat elimde pati disinda bir opsiyon olsun. Tesekkurler yardim icin ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...