Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Yav oyunun genel mekanikleri zaten kötü. Rahat 5-6 saat streamleri dolaşa dolaşa izlemişimdir. Fightlar zerre heyecan vermiyo. Uff dediğim bi hareket görmedim. Haritalar 3 aşağı 5 yukarı capture the flag modunda. (Capture the mercenery - capture the dragon knight - capture the ship - capture the curse) Onca ballandıra ballandıra farklı mekanikler olcak dediler 30 yıllık capture the flagtan ibaret.

Hadi exp paylaşımı, itemsızlık vesaire abukluklarını geçtim.

Q Penetrating Round Skillshot
Cooldown: 12 seconds
Fires a high powered round that deals 85 damage and knocks away all enemies.

W Inspire Cooldown: 12 seconds

Raynor buffs himself for 20% bonus move and attack speed for 8 seconds. Nearby allies gain half of this bonus while near Raynor.

R Hyperion Heroic Ability
Cooldown: 120 seconds

The Hyperion slowly travels forward, dealing 100 damage per second to a random enemy target in its path.

R Raynor's Raiders Heroic Ability
Cooldown: 100 seconds

Summons two cloaked Banshees that follow Raynor for a short time and attack what he attacks. The Banshees attack for 12 damage.

E Adrenaline Rush Passive

Automatically activates to heal Raynor for 160 when he is below 30% health. Can only occur once every 45 seconds.

Allaşkına şu skillerden hangisi sizin ilginizi çekiyor? Bakın oyunun genel mekaniklerine girmedim bile. Lan dota 2'deki sniper, PA ve leoric'i çıkartırsan en düz denilebilecek hero bile bundan daha güzel daha yaratıcı.(Bu 3lü de bile aslında oyuncuyu heyecanlandırabilecek bişeyler var. Crit, assasinate gibi) En azından skili okurken insan vuu diyo. Luna düz sayılabilecek bir hero ama onun bile ultisinin çalışma şekli falan kendine has.

Ama raynorun skilleri:
q: Damage
W: Speed
r: Banshee=damage, hyperion=fena değil. En azından farklı. Beğendim ben.
e: Bildiğimiz abaddon ultisi.

Nova'da nerdeyse raynor işte damage, aoe damage, damage+slow, ilüzyon. Talent sistemi apayrı bi rezillik. Zerrre yaratıcılık yok. Bu ne lan?

Üşenmeyin 5 dakikanızı ayırın. Abathur harici hiç bir hero aa ne güzel dedirtmiyor. Adamların yapmaya çalıştıkları şey kötü. Oyunun alphası ya da betası olması ile alakalı değil. Yapılmaya çalışılan şey olmamış durumda.

De_Dust kurup kantır oynamak bile daha zevkli gibi duruyo. Ki en son kantır oynadığımda ortaokula gidiyodum heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

http://heroesofthestormgiveaway.com/index.php?id=23649

Daha önce böyle sitelere hiç girmedim de güvenilir midir bilmiyorum. Hiç bu tarz yerlerden key kazanan oldu mu?

Total Biscuit'in dediğine göre şu an hiç bir yerde giveaway vs yokmuş. Hepsi yalanmış ve tek amaç senin b.net hesap bilgilerini ele geçirmekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abathur çok iyi ya. İşte görmek istediğimiz farklı farklı şeyler.

Abathur da starcraft zerg expin açık ara en başarılı karakteriydi zaten, gemiyi şuraya indireli 10 dk olmadı hemen çakma hydralisk yaptı fakin çinli primallar diye kerrigana yakarışı falan ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...