Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

gelmis Alpha invite, denedim butun hafta sonu, gayet eglenceli olmus. Simdilik baya dengesiz gruplar match ediyor, sanirim match-up sistemi daha oturmamis (yada hic yok)
bir de US serverlarinda oynuyoruz sanirim, o yuzden ping arada cosuyor..
bu arada Alpha Test de oynayan arkadaslara www.heroesfire.com oneririm, her hero nun talent tree sini gorup ona gore secim yapabilirsiniz oyun icinde
Sosyal ağlarda paylaş

ee oyun hesabımda var indirdim, mailde de "Congratulations, you've been selected to battle it out in the Heroes of the Storm Technical Alpha! Heroes of the Storm™ is our first free-to-play online team brawler, featuring iconic Blizzard characters, fast-paced combat, and epic battlegrounds that alter gameplay in fun, unexpected ways." yazıyor

ama play tuşu çıkmıyor, şu an için daha seçilmediniz key varsa ekleyin diyor üstünde de.

ne ki bu? fake mi attı bana blizzard :(

şifre değiştirince düzeliyormuş. tellam.
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 maç attım fikrimi söyleyeyim.

oyun çok fazla takım oyunu üzerine kurulu. solo hiç bir şey yapılamıyor neredeyse. hani etrafta kamptaki elemanları kesmek için bile 2-3 kişi lazım en az. easy olmayanları tabi.

takım oyunları her zaman ilgi çeker ama takım oyunu içinde bireyler de bir şekilde ön plana çıkmalı. mapler ve combat bölgeleri çok ufak olduğu için bireysel yeteneklere hiç izin vermiyor. gank yiyen elemana koşup yardım etmek çok kolay. ata binip gidebiliyorsun hemen. bireysel "hero"lar çıkmazsa da bu oyun tutmaz.

millet dotayı bile kişiler üzerinden izliyor. dendi bulba şu bu falan özel hayranları var. bu oyunun öyle bir yapısı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen. Kill yapanın kim oldugu bile belli degil. Cogu kimse mobayı ego tatmini icin oynuyor malum. Tatmin etmez yani herkesi. Bir de bu kadar takım çalısmasına bağlı olması ve levellerin ortak olması noobluga sıfır müsamaha gösterilmesine sebep olur. Mesela 2 tane cok iyi oynayanın cok iyi oynaması hic bir değiştirmez o mac kaybedilir kafadan. Sen ortaya koyduğun artı efordan dolayı ekstra br sey almıyorsun cunku.

Mesela bir maçta resmen ezildik karşı takıma. Ama iki takımın levelleri ayniydi. Belki takımları değişsek o noktadan bile bizim takım kazanirdi. Bu iyi mi kotu mu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

da benim gorduğum lvl dan ote haritanın durumu etkiliyo zaten mevzuyu.

hanı maclar bi tarafın cok cok guclenip diger takımı her kapısmada ezip ezip sonra gidip basei yııkmasıyla bitmiyo. baya iki tarafta competetiveken momentumla gidip base yıkarak veya haritanın mekaniklerini kullanarak bitiriliyo oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...