Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

eldar said:

darkrider senin yazdıklarını ben şöyle okuyorum, "ya abi simülasyon oyunları hiç zevk vermezdi, birkaç saat deneyip sıkılmıştım, farmville bayaa sardı her gün oynuyorum, bence olmuş."

farmville beni benzer simülasyondan daha çok eğlendiriyorsa olmuştur.

oyunu eğlenmek için oynuyorum artık, yaşamımın bir yerinde gereğinden fazla yer kaplasın diye değil. eğlence faktörü de yeterince sağlanıyorsa da = (tu)(tu)(tu)(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

senin oynama sebebin oyunu iyi veya kötü yapmaz. Doymak için yemek yiyen bir adamın memnun edecek yemek en doyurucu yemektir, ancak bu yemeğin en iyi olduğu anlamına gelmez.

Sen bu oyunu beğeniyorum dersen diyecek lafım olmaz ama seni eğlendirmesi, ya da senin için yeterli olması oyunu otomatikman iyi oyun yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

e senin beğenmiyor oluşun da oyunu kötü yapmaz ki eldar, şurada bile oyunu beğenen sayısı beğenmeleri aşırı derecede eziyor. ben oyunun niye çekici olduğunu zaten kendimden örnek vererek açıkladım. ha keza beğenenlerin çok büyük kısmı da benim gibi düşünüyor gördüğüm kadarıyla. zaten şu oyundan daha fazlasını da beklemeye gerek yok.

standart bir moba değil diye oyunu yerden yere vurmaya hiç gerek yok. kendi çapında gayet iyi bir oyun olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun mantığı güzel olmuş. Full combat sürekli. DoTa, HoN veya LoL deki gibi bir setup kavramı yok. Maplerin kullanımı güzel.

Ben sevdim. Hem oyun dışındaki hero level up ları ve quest mantıkları ile hardcore oyunculara, hem de gir eğlen çık iki dakkada mantığındaki yapısı ile casual oyunculara hitap etmiş.

Bir de 3 FPS ile oynamasam oyunu çok iyi olacak.. Fixleyeceklermiş yakında bu sıkıntıyı da..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu illidan olayı bana alphadaki anub/zaga bugını hatırlattı. Anub ile webe alıp zagayla maw alınca karakter uzayda koşuyormuş gibi buga giriyordu bir daha oynayamıyorlardı, netice olarak level 10dan sonra karşı takımda kimse oynayabilir halde kalmıyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Feci sardım.

Bişeyler soracam. Şimdi Raynor la oynuyorum lvl 10 oldum vs. Anladım ki ben range adamım wow da da öyleydi zaten. Melee beceremiyorum. İlla tüm herolarla oynamak zorundamıyım. Yani moba (tamam bu değil) hayatımı 2 karakter üzerine kuramazmıyım.

Birde bu bundle ları almak mantıklımı an itibarı ile? Mesel Nexus ? Değermi o herolara. Ha sadece Raynor ve Nova oynarım gibi. Yoksa gidip direk Nova için 10k gold mu kasiiim. Starter bok gibi bence.. Bide şu var, hero league için 10 hero istiyo zaten, o anlamda mantıklımı nexus bundle?

* LOL ve DOTA 2 ye yetememiş bir adam olarak sordum. Ama ben bunu oynarım..çog eeelenceli
Sosyal ağlarda paylaş

canın ne istiyorsa onla oynarsın. daily yapmayacağın için kazanacağın gold daha az olur ama zaten öbürleriyle oynamak istemiyorsan gold sıkıntın da olmaz.

stimpackler xp için güzel. gold olarak dandik. direkt hero satın almak daha mantıklı. xp de işe yarayan birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben rotasyondaki bütün herolarla oynamaya çalışıyorum. öyle yap, farklı oluyor. zaten hepsi için talent rehberi yapacağım youtube kanalına tahminen de iyice öğrenmem gerek :D

zeratul'u zaten satın almayı düşünüyordum, bu hafta rotasyona girdi. İnanılmaz iyi ya çok sevdim. Artık net bir şekilde satın almayı da kafaya koydum.

Önceliğim Illıdan'dı. 14k para kastım, 15 olur bu gece. İkisini de alırım sanırım.

Chen'i istiyorum bir de, nette biraz izledim zevkli builde benziyor.

Ha bir de her karakterle oynamanın güzel yanı, 5 level olduklarında 500g para veriyor oluşu. rotasyondaki her karakteri 5 level yapsan şimdilik haftada 2.500g ediyor ki bir tane low tier karakter açabilirsin.

Melee seviyorsan mesela Valla alman şart gibi bir şey, hem kolay hem OP asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Feci sardım.

Bişeyler soracam. Şimdi Raynor la oynuyorum lvl 10 oldum vs. Anladım ki ben range adamım wow da da öyleydi zaten. Melee beceremiyorum. İlla tüm herolarla oynamak zorundamıyım. Yani moba (tamam bu değil) hayatımı 2 karakter üzerine kuramazmıyım.

Birde bu bundle ları almak mantıklımı an itibarı ile? Mesel Nexus ? Değermi o herolara. Ha sadece Raynor ve Nova oynarım gibi. Yoksa gidip direk Nova için 10k gold mu kasiiim. Starter bok gibi bence.. Bide şu var, hero league için 10 hero istiyo zaten, o anlamda mantıklımı nexus bundle?

* LOL ve DOTA 2 ye yetememiş bir adam olarak sordum. Ama ben bunu oynarım..çog eeelenceli

http://i.imgur.com/4CaUEZj.jpg
just buy a stimpack fellow gamer its what the pros do!

gunde 4-5 saat oynarim diyorsan direk hic dusunmeden stimpack bir aylik al gold/exp yagiyor. bundlelara falan bosuna para harcama.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da sanki steam pack ler daha iyi gibi geldi. Raynor la akıyorum diyorum..Üst üste 4-5 takım geliyo feci eziliyoruz :( Bende naab ım da benden daha kötü oyuna hiç kafası basmayan adamlar çok var. Battle.net ID başlığına yazdım heleki teamspeaklı takılan patiler varsa ekleyin team-party bonusundan yararlanalım bari. Benim friend list wow hepsi (hepside garrison da bekliyo lan ..yazık auhahhau)

Yok Raynor u aldım gold la şimdi. 5k goldum var, anlaşıldığı üzere free weekly herolar ile lvl 5 ler ile gold caplemek mesele.

@DarKRideR
Dark zeratul bayağı iyi ama yetemedim ben asdafafs. Abi tarzım değil senelerce rogue bile oynamadom ben böyle pıs-pıs-pıs ..GÜM .Sabırsız adamım. Hoş Raynor da da sabırsız olursan paçanı aşşa alıyolar. Warrior deneyecem bu haftaki free lerle. Diablo mesela. Onu 5 lerim.

Jeina, Nova, Falstad, Thrall a göz koydum.

@aquila
Şimdilik haftalık stimpack boost u bi deneyim. 35 eu vermiicem ama istediğim heroları dülşününce, 4 ü var, eh belki. kıps.

Görev gereği support oynadım Mulfiron ile. Aman yarabbi maçlar geçmek bilmedi :( Tyrande oynarım bak. O daha bi atraksiyonlu gibi :P

Ben bi steam pack alayım.

*Nexus bundle da oynayabileceğim max 3 hero var. E onlarda ortalama 9.99 EU düşününce 5 EU fark batmıyo..Novanın patenli skin çok hoş mesela :D bilemedim. Biraz gold kasıyım Jeinama ice tea tadında akıtım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...