Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Amanın Arthas, burst ile sustain mafiş.

Raynor baya değişmiş, gelen değişiklikler nasıl olmuş oyunda görmek lazım.

Thrall'ın cd reduction gitmesi baya koyacak :D

Tychus'un o ulti değişimine ben nasıl alışacağım şimdi... Ne güzel bodoslama dalıyordum her yere ama beğendim açıkcası. %50 cc reduction gitmesi çok pis koyacak yalnız.

Tyrael'dan Cast Aside'ı neden kaldırırsınız bu acayip nerf oldu.

Zeratul'un pusuya yatıp camp bölgelerini ultiyle çöreklenmesi artık bir mazi.
Sosyal ağlarda paylaş

fredy said:

asdjhasahshdjsh

https://www.youtube.com/watch?v=rCIo_JihpXU

efsane olmuş.

Yeager said:

Lost Viking şu an için bana epey zayıf göründü ama hala daha keşfedilmesi gerekiyor sanırım. 3 karakteri ayrı ayrı yönetmek cidden meşakatli. Aynı anda götürsen bu sefer aoelerde bir anda eriyorlar.

lost vikings iyi ya, hepsi bir aradayken baya bir eziyorlar. Arada ayırdığında exp manyağı oluyorsun, karşı takıkımın toplam expsinin yarısı kadar exp kazandırabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lost Viking'in en feci espirisini bugün Dragon Shrine haritasında gördüm. Vikinglerden 2'sini üste ve alta shrinelara yolladı eleman, birini de ortadaki dragonu almak için kullandı. Cuk oturdu :D

İyi bir hero olduğunu düşünüyorum ama ustalaşması zaman alır. Hero difficultysi hard bence şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Lost Viking'in en feci espirisini bugün Dragon Shrine haritasında gördüm. Vikinglerden 2'sini üste ve alta shrinelara yolladı eleman, birini de ortadaki dragonu almak için kullandı. Cuk oturdu :D

İyi bir hero olduğunu düşünüyorum ama ustalaşması zaman alır. Hero difficultysi hard bence şu an.

Dragonu aldıktan sonra da diğer 2 Viking kullanılabiliyor. Çok orijinal olmuş ya hero.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şunu da pas geçmeyelim, Blizz bu patchte feedbacklerin çoğunu dikkate almış, ciddi güzellemeler var. O fena nerf listesi dışında çok olumlu iş olmuş. Artifactlar ve Talent Gating için millet isyan edince de dikkate alıp sistemi komple kaldırmışlardı, duyarlılık böyle devam ederse bu oyun çok daha kaliteli hale gelir.

Başarılı bir technical alpha/closed beta olarak ilerliyor şu ana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen katılıyorum.

Bu arada;
said:
Walls
Vision provided by Walls reduced by approximately 15%.

Internal testing revealed a pretty powerful exploit involving Wall vision – an adjustment was necessary to help prevent it.

Wall vision ile nasıl bir exploit olabilirdi merak ediyorum doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...