Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Seru said:

Edriel said:

Laurelin said:

gene 10k oldu, bekleyip monku mu alsam yoksa kerrigan icin master skinmi kassam hmmm hmmm

Monku tavsiye ederim lau, özellikle support questlerini yaparken büyük bir zevk icinde yapiyorsun ileriye de yatirim yani.

Biraz alıştınmı da neredeyse bir thrall kadar burst yapıyorsun mid gameden sonra. (Evet supportta offensive olma takıntım var kharazim de bunun kralı)

he o yüzden sen support'ları leş gibi oynuyosun. uther de en büyük örnek.

kerrigan master skin'de de bi cacık yok. sylvanas mesela master skin çok iyi gözüküyor.

Ahahah aynen uther de win ratiom düşük ya % 47 fln ona cok offonsive gitmiyor cunku major degisiklikler olduktan sonra gecen sene oluyordu ama
Sosyal ağlarda paylaş

arthas ile 10 olunca ara vericem gibi. 5 oyun fln kaldı. 78% win rateim vardı en son hale, suck on that system.

böyle oynaması interaktif bir şeyler istiyorum. aklımda kerrigan var, falstad var, tyrande var (support diye istemiyorum 2 support a zorluyor ve tek support heali yetmiyor diye) ve illidan.

interaktiften kastım gameplay olarak böyle back lane'e girebilsin, kırılganları sıkıştırıp, geri itmek için baskı kurabilsin, abilityler ön görü ile hesap yaparak atılsın fln.

arthastan o konuda çok memnunum, hold çok iş görüyor artı ana hattı yarıp direkt healer, jaina, kael fln focuslayabiliyorsun bütün team fight değişiyor.

böyle bir şey istiyorum yine.
Sosyal ağlarda paylaş

kerrigan guzel, abathur deniyebilirsin bole zorluk test etmek istiyorsan veya korelilik var bende diyorsan gogo vikingler :P

sonyaya bi sans verebilirsin gene, spear ile beni dun oynatmadi gormussundur, tyrael gene oyle guzel divelayip oyunu cevirebiliyor gene zeratul deniyebilirsin

opsiyon cok :D

gazlowe almada ne alirsan al yane :P
Sosyal ağlarda paylaş

viking bayar da abathur deneyebilirim gerçekten ya. learning curve'u büyük ihtimal kanser eder ama belki hoşuma gidebilir hiç şans vermedim, denemedim bile.

sonya aslında tam istediğim şey fakat sonyaya ben bir türlü alışamadım ya. abilitylerinde akıcılık yok gibi geliyor. chunky geçişler. sonya yerine arthasla devam etmek daha keyifli geliyor düşündüğümde. daha hızlı bir şeyler istiyorum sanki.

illidanı neden değerlendirmedin, gitmez mi sence bana
Sosyal ağlarda paylaş

sende tam benim kafadansın o zaman, reçetene sonya yazıyorum. durabilitysini baya düşürdüler, başlangıçta biraz kaçak dövüşmen gerekiyor. ama belli abilityleri açınca kendine geliyor. tek amacın rakibin arka tarafı çökertmek ve combatı bölmek. yinede eski durabilitysi yok, ama gir-çıkları güzel ayarlarsan baya rahatsız edersin rakibi.
Sosyal ağlarda paylaş

illidan cok tekduze bayabilir, zeratul daha etkilesimli bir karakter misal ayni isi yapmalarina ragmen.

tyrael dene bi, baya iyi oda sonyadan cok daha iyi divelar hem. azmo gene alabilirsin

ha ben pislik severim, karsimdaki takimin migdesini bulandiriyim butun mac, onde jaina kafalarina olum kusarken beni kovalasinlar sinirden diyorsan:

http://i1.2pcdn.com/node14/image/article/201505/18/20150518160012a0e3le6ifa579lxx.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

murky en seveceğim hero aslında ama şeyden çekiniyorum. team fightlarda 1 stunda ölünce takım 5v4 kaldığı için gg olur mu.

azmoya baktımda basket dışında cd bekliyorsun ya hep. ondan eledim yoksa imba ötesi.

tyrael hiç normal oyunda denemedim, bir deneyim akşama o da olabilir aslında charge op ötesi gibiydi. ability ile de kaçabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...