Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Heh biz konusurken browdera sormuslar tassadar ve tyrande icin ayri kotegori acin diye, oda bunu yapmak yerine onlara daha fazla optional support talenti verebiliriz, insanlar istedigi gibi build yapar demis. BW gibi cop etmezler insallah ya, iki heroda niche de olsa iyi su anda gayet, azicik rakam veya talent tweaki ile iyi yerlere gelebilirler kolaylikla. Tassadarin shielda biraz daha talentlarla calissalar, tyrandenin overflowing lighti biraz daha erken bir levela cekip oraya baska talent iteleseler sahane olur misal. Ama blizz bu ya op yapicak yada itin poposu heh
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Heh biz konusurken browdera sormuslar tassadar ve tyrande icin ayri kotegori acin diye, oda bunu yapmak yerine onlara daha fazla optional support talenti verebiliriz, insanlar istedigi gibi build yapar demis.

güzel bir yaklaşım şu. ama her oyunda bunu yapacaklarını söylüyorlar ve tam manasıyla yapmıyorlar. hatta bu oyuna bakarsak heal totem kaç kere nerflendi 3 mü? tek yapmaları gereken düz healerlardan kaldırmaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

http://www.youtube.com/watch?v=FxyDDAhScT8

http://i.imgur.com/SjbxHUe.jpg

1-2 saniye öncesinden başlatsaydın kaydı daha iyi anlaşılırdı. bi de ben niye basede afk yım bu olayı hatırlıyorum da. fightı izlemişim mal gibi demek. kesin "AHA PRECISION STRIKE ÖLECEKLER Mİ???" diye heycanla bakmışım üstüne vpyi görünce küfür falan edip teslim olmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

orada murkye vurup CC'den çıkarabilirsin zeratulu. retreat edeceksen sinyal verirsin, diablo ile uther de kaçabilsin diye yardımcı olursun. o kadar adam voiddeyken turlayıp geri dönmenin manası yok. yani o QM zeratulu da bu da tam QM novalığı tbh.

ben bir kere kaede'yi voidlemiştim. sori kaede sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

bilerek donmedim orda ve sinirden kudurmustum zaten, geberse icimin yaglari eriycekti asfdadsf. normalde 1-2 death ile oynadigim karakterlerden biri nova ve ne zaman olsem novayi yanlis oynadigimdan oluyorum objective kasicam diye filan ama bu salak zeratulun "olmemeliyim, en iyi benim ben carryliycem" kafasi yuzunden shrine tutucam diye kac kere oldum o macta.

yukarda rehgar + murky ile shrine da bogusuyorum 2-3 dakika once ve zeratul yardim etmek yerine ayni lanede creep kesiyor filan. kac defa olmemi izledi objective kasmaya yardim ederken ki baya sinirlendigim bir macti heh. 0 death ile oynadi zeratul, mac boyunca sirf creep kesip sifir risk durumlarda teamfighta girdi, dogru durust roamlamadi. ordada kaelden nuke u yiyince VP i kendini kurtarmak icin atti zaten.

kotu bi oyuncu diil sadece dota kafasinda "takimim aptal ben kendi isime bakarim" modunda oyniyor, kotu oyuncu diil yoksa. murky o mac kanser etti sirf bunun salaklagi yuzunden, normalde zeratul en rahat murky yumurtasi avlar cunki escape i var novanin aksine oysa ben yumurtayi aldigim ve pingledigim halde dibindeki murky ile ilgilenmek yerine creep kesti gene filan. usenmessem replayden bulur koyarim cok komikti oda, early game olsa creep > hero kesmekte hani late gamede hele murky gibi bir kanseri 1 dakikaya yakin res timera sokmak ve full exp almak creepten iyi daima exp olarak.

su oyunun takim oalrak oynandigini cozemiyen cok salak var iyi oynadiklari halde kaybettiriyorlar, ha bu maci orda teamkill yesek bile cok rahat alirdik cunki rakip takimda cok maldi
Sosyal ağlarda paylaş

ya inanılmaz... gerçekten ne acayip varlıklar ile oynuyoruz. 19 rank'den 1 gunde 25'e geri geldim. Bu kadar fikirsiz tipler ile oynamak. Bu oyun premade adam ile oynanır. Diğer türlü işkence. Ne isterseniz var, dakka 4'de afk olan, pick sırasında kavga çıkaran, kombat sırasında neye fokus edecegini bilmeyen ama dil deyince car car car.. hay allahım valla o kadar sinirliyim ki su anda. Yanımda olsalar bogarak oldurebilirim!!!!!!!!! ulan insan kafa dagıtmaya giriyor manyak olup oyundan cikiyor. Herkes her seyi biliyor, boyle hep ukala cevaplar ya da direkt ana bacı cevaplar. Bilemiyorum yani burada neyse bunlar normal hayatta da boyledir. Cok acayip aklım almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...