Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

her oyunda bole ya mobada diil sirf, competitive takim oyunu randomlarla olmiyor iste. QM de beni mtek derdim mmrimi asil olmasi gereken yere cikariyimda boktan tipler gelmesin. master skinli bi laynor geldi dun adamda lvl 14 mu ne raynor var baska bisi yok filan, terror varken gidip solo merc kasiyor, geberiyor reslenip gene merc gidiyor vs vs

ben competitive kasmiyorum hic, epeen disinda bir getirisi yok. fazla goldmu veriyor? fazla heromu aciyor? achivement yok, mount yok hani kasiyim desen hicbir reward yok anlamsiz o yuzden. dun gurupla cok iyi draft kastik, first pick jaina aldim, hemen jo, uther ve valla ile cok solid bisi oldu diye sevinirken last pick gitti murky aldi... oluyor yani, aptal insan cok var. onlar zerre sallamiyorsa sana saygi gsoterip duzgun bisi almayi sen niye kasicanki? rakip healerin cleanse almadigi mapte gidip march of the murlocks almis, ustunede gitmis upgrade etmis lvl20 de filan lel

bosverin yani keyfinize bakin, ben 10 dan sonra oyunda olurum bugunde :) aksamalri giriyorum oynamak istiyen olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Edriel beni biliyon böyle bi adam değildim ben. Ne olduysa son zamanlarda oldu. Toleransım azaldıkca zevk alma katsayım da azaldı.

3 günden beri giriyoruz beraber öyle tipler geliyor ki,kanser ederler adamı.Ve bir de sana flame yapmaları sinir katsayını x5 yapıyor.rank 13 den rank 21 oldum bugün itibari ile.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu ara, bu diablo patchinden beri böyle sik gibi

technical alpha geçti beta geçti freetoplay geçti release geçti böyle bokluk görmedim ben

19 deathle bitiren butchera belki daha yeni almıştır diyorum, herif butcher level 10 ve rank1 çıkıyor, benim de kötü günlerim olmuştur diyorum, en kötü oyunumun 11-12 deathden ötesini görmediği aklıma geliyor, bu herif 25i görmüştür ak
Sosyal ağlarda paylaş

fena diil ya ama bence en guzeli gene hotslogsdan mmr range ile win ratelere bakmak yeni oyuncular icin. tyrande icin build koymuslar misal koyduklari 3 buildde meh cunki haritadan haritaya degisiyor, owl anca cookie cutter olur :D novadada triple tap PS kadar iyi degil rakip takim aptal diilse, hos rakip takim aptal diilse zaten nova cop oluyor :P

jo gene 4-16 rakip takima bagli, imposing presence ve block kiymetli oluyor rakipte AA kasan varsa. sylvanasda misal heroesfire buildu diye gosterdigi ilk tier en alinmiycak talenti almis, remorseless gene beeelki ama unstable poisonla basedebilicek bir talent diil. shadow daggera %25 vulnerability vermek yerine gidip BfB almis saka gibi bitanesi, digeride lvl20 de en kotu talenti almis :P

hani yeni oyuncular icin yaziyorum sirf, bakin soyle bir kim ne yapio ona gore deneyip bulun, build c/p yapmak kaybettirir :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu netten build bakıp ona göre oynamayı teşvik etmeyin lütfen. sadece ve sadece heroya yeniyken yapılması makul o da casualun önde gideniyseniz. sonra ezbere oynayan bir nesil yetiştiriyorsunuz. :(

ben iki maç aynı buildi oynayınca blizzortun tasarımını eleştiriyorum no-brainerlar yüzünden. kimisinin tasarım sıçış, eyvallah. ama çok versatil herolar da var. ezbere hayır!

edik: bi yukardakini okumamıştım loadscreende okudm, katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzeri bana oldu. Kırk yılın başı bi HL atiyim dedim, adamın biri Anub seçer gibi yapınca Malfurion seçtim, takımın geri kalanı Tassadar, Thrall ve Nova aldı. Sıra tam Anub'a gelmişti ki adam Muradin alır gibi yapıp bi anda Hammer alıp lock'ladı. Aha dedim tank yok, bittik. Immortal kesemiyoruz falan, sövüyoruz durmadan.

Her ne olduysa bi anda team fight alabilmeye ve immortal'ları affetmemeye başladık, sonra bi baktık ki fort vermeden almışız oyunu. Karşı tarafın Tyrande'si çıkmış gerçi, belki ondan olabilir sdf

Edit: Karşı takım Valla, Anub, Muradin, Tyrande ve Uther bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır braindead oyuncuların hepsi mi benim takıma gelir.Adam zeratul seçiyo camp almaya çalışıyor.oyunun daha ilk saniyeleri adam ölüyor ben oyunu bırakıyorum diyor afk oluyor bu arada kapatıp acıyor oyunu.
Birşeyler getirmesi lazım blizzardın yeter artık iyice oynanmaz oldu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...