Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

Turnuva pickleri çok farklı şeyler arkadaşlar. Turnuva üzerinden denge kıyaslaması filan yapmayın. Bambaşka alan o. Adamların pick yaparken düşündüğü sürüyle şey var. Bu karakter Op ya pickleyin bunu demezler yani. Counter-pick yapmaya özen gösterirler. Bir de çok az hero var zaten yapılabilecekler sınırlı.

moba oyunlarda dengelemelerin bir çoğu turnuva picklerine göre yapıldığı için denge kıyaslaması asıl turnuva pickleri üzerinden yapılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Edriel said:

E nin saçma sapanlığı dışında güzel olmuş Leoric. E ye buff gelir.

ÖR: %50 dmg reduction while casting

E de sorun yok bence :D talenti var zatende kimse almiyor. gordugum akdariyla insanlar E nin escape den cok initiation olarak kullanilmasi gereken birsey oldugunu soylemiski dogru bence, bende dun oynadigim maclarda en cok kacanin onune gecip bodyblocklamak icin kullandiydim :P

Ya öyle düşünülebilir de şuanki haliyle değil, Leoricin doğru düzgün defansive ne talentı var ne skilli. Life leech dışında ki ondan da rahat rahat kaçabiliyorlar. Hani ölüp ölüp dirilsin diye fazla kasmışlar ama bu kafada yapılacaksa assassin yapılsaydı biraz daha dmgi olsaydı. E çıkıp warrior diyorlar ama ne talentla ne başka bir şekilde dayanıklı hale getiremiyorsun yani. Talentlar baya başarısız ultiler gibi.

Ek olarak diğer tankların hepsinin mobility skilli kaçış mekanizması olarak kullanılıyor :/

Son edit: tabi daha fazla oynamak lazım 3-4 oyunla yorum yapıyorum hemen -.-
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de 3-4 oyun sonraki yorumum kesinlikle solo queue'da seçilmemesi gerektiği sdf

Mobilite sıfır, swing speed çok düşük, defansif hiçbi şey yok, Q'nun warmup süresi çok uzun, W aşırı yavaş gittiği için tutturmak çok zor, E bence de initiation için kullanılmalı ama o anda adam gibi bi move speed katkısı lazım ki body block için arkasına geçilebilsin adamların. Ultiler desen, biri dümdüz ve çok yavaş gittiği için etkili kullanmak zor, öbürünü maalesef iki oyunda da adam gibi dps'imiz olmadığı için etkili kullanamadım.

Bu açıdan bakıldığında bence de assassin olmalıymış, ya da en kötü damajcı bi warrior yani.

Edit: Ha bi de her türlü cc'yi yiyen terror'u engelleyemiyosun ulti ile
Sosyal ağlarda paylaş

dmg i warrior için yeterli aynen hatta iyi sayılır low as de sorun değil yani kimisi assassinle karıştırmış. Zaten olay Q + W + 1 auto attackla hedefi kapatmak (release öncesi korkuyordum lane de sıkıntı çıkıcak diye ama pek çıkmıyor 1v1) gerçi vs lili ile abartısız 5dk midde gidip geldik bir ara -.- ama en azından 1v1 lane i kaybetmiyorsun. Aslında agrresive tasarlanmış tabi hem ufak burst hem de trait olarak ama işte o E yokmu o E :/ 1 sec delaylı blink gibi birşey olaydı bari.

Bu arada tassadarla ben baya fazla solo que giriyorum ya ama hep offansive build bayada sağlam w/l ratio var yani tahmini 3/2 flndır en az.
Sosyal ağlarda paylaş

mmr iyidir senin sorun cikmiyordur :P ben dun nova aldigimda oynadigi hero ile %50 alti w/l olan bebenin teki bir saat agladi SUREKLI CLOAKTA GEZIYORSUN L2P diye, butun takim basede iken boss filan pingliyor bana RAKIP ALIYOR BOSSU GIT BISI YAP diye, 1v4 diveliyan agliyor BI ISE YARA diye. anlamak bu kadarmi zor, azicik indir rakip takimdakilerin canini bende temizliyim tik tik, butun herkesin cani fullken ve 2 level geride iken ne yapiyim yani :(

http://www.youtube.com/watch?v=SO7aSr-w4O4

su direk ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

böyle giderse sanırım oyunu bırakacağım. qm anlamsız. hl sinir stresten baska bir şey değil. bilmeyen insanlar hl yapıcam diye girip oyunun içine ediyor.şöyle şöyle oldu diye detaya girmek bile istemiyorum artık bir çok kişi biliyor zaten neler olduğunu.
rank yükselteyim diyoruz 150 gidiyo 90 geliyo.
oynadığım oyunların hiçbir getirisi kalmadı artık.
kimseyle beraber oynamayınca da eğlencelik bir durumu kalmıyor. sıradan bir mobaya dönüştü.
ya sistem komple değişince oynayacağım ya da komple bırakacağım gibi.
bakalım kısa süre sonra netleşecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğunuz oyuna yanlış yaklaşıyosunuz hatta oyun gibi yaklaşmıyorsunuz. 5v5 competitive oyunda saglam premade takımla girmiyorsan her zaman rated olarak kumar oynuyorsundur.

İkincisi rank 1 olsan nolucak rank 50 olsan nolucak. Rank1 olunca dönücen sadece qm'a.

Ayrıca profösyenel olarak e-sport yapmıycaksan ve/veya bu işten para kazanmıyorsan moba bu kadar ciddiye alınmaz, main oyun yapılmaz. Hs, hots vbz oyunları daily q dan daily q ya hafta sonlarıda seçilmiş bir günde yarım gün keyif icin oynayin istediginiz heroyla.

Şu yaptığınız QQ lar 10 senedir yapiliyor yeni birşey deģil ve çözümü de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...