Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

mobalarda degil hayatin kendisi o

http://lexfridman.com/blogs/training/files/2014/08/Dunning-Kruger.jpg

en cokta akademide goruluyor su, birinci siniflar her boku bilir ama profesorler kem kum eder kesin bisi diyemez bazi konularda ehehehe. bunun tepe noktasida socrates paradoksudur

http://i.imgur.com/AhLle.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi her oyunda değil, umut yoksa afk oluyorum. kaç oyun attık senle yapma lel

ayrıca okudum hepsini de öyle oyun başında vs. afk olan adam değilim. onlara zaten ben de sövüyorum. Yani birlik olun bunlar sizi tek tek avlıyor dediğim halde ayrı kollardan tek tek saldırıp, tek tek ölen adamların olduğu bir takımdan comeback beklemek kusura bakmayın da geri zekalılık olur. Hani XP'ye ihtiyacım olsa kastırır puan vs. gelsin diye oynarım ama o da yok.

Oyun başı, oyun ortası, level aralığı eşit ya da açılmamışken takım ne kadar kötü olursa olsun oynarın ben belki hatalarını görüp, geri dönüş yaparız vs. diye ama işte bazı durumlar cidden dönüşün olmadığını fazlasıyla görüyorsunuz.

O durumlarda kalmanın bize avantajı var. Bir an önce kaçınılmaz son gelsin de başka maçlara girelim en mantıklı yöntem işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Her oyun olabiliyor comeback. Level 20'den sonra talent olmadığı ve yavaş arttığı için farkın önemi azalıyor baya. 5 level fark varsa, fort kalmamışsa falan şans çok çok az tabi ama o durumda da erken bitiyor zaten oyun afk kalıyorsan her türlü hatalısın.

zaten öyle bi durumda 2-3dk sonra rakip oyunu bitirecek, afk kalacağına hata kolla daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Split pusher laynor ve yancisi spider queende nydus ultisi alan zagara ile kazandik diom daha ne diim ahahah, hayir nydus aldim hadi ne diye lvl20 upgradeini de aliyosun? Possesioli sylvanas kafasi ahahahahah.

Gecen guzel thread vari redditte, lvl 20 talentlarinda ikinci ultiyi alma sansi olsa hangi herolar op olur ddegilde sylvanas tibi hangi herolar bir dakka dusunmeden skipler bu isi diye ahahahah, dragon liliden sonra nydus zagara en cok alay edilenlerden biriydi
Sosyal ağlarda paylaş

rezillik mi? lel
gerzekçe geçen maçlardan sonra insanın sinir katsayısı artınca şeyinde olmuyor first pick mick.
gören de her oyun karşıdaki takıma göre hedefe yönelik pick yapıyorsun sanacak he.
he bi de harita laf etmişsiniz. oyunda en çok camp+ boss olan harita.tributelere koyulan turretlarla aa ne kadar kolay aldık tributu dersiniz ama bakmazsınız gaz'ın ordaki faydasına. ihtiyaç halinde biri sizin yerinize gazlowela boss sololayınca ohh diye sevinmeyi biliyorsunuz. l2p plz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...