Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

Dün mesela outshined la thrall zeratul kombosu yaptık 1 mac. Cokta guzel oldu ( benım thrallun ultisini cancellamam dışında 1-2 kere ). Karşı takımın sylv ve jainasını oynatmadık, hele jaina duvarın onunde 2 sanıye haayatta kalamadı resmen.atlı oldugunda. O durumda kendı takımına -1 hero yazılıyor işte.

iletişim olsa o hatayı da yapmazdık ama işte doğaçlama takılıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm baktım sımdıde sevdım ben bunu alırım.
başa bela bı tank olucak anlasılan.

life drain guzel
ısınlanma skılı slybınkı gıbı baya daha yavası ama vıdeoya gore. Gercı harekette edemıomusuz
oyundakı en kotu escape skıll olcak herhalde sdsfsds

duvarın arkasında falan kalırsak kullanırız

oluyken heal alabiliomuyuz acaba?

guzel ya iyi agro toplar bu mılletten olup olup haraslarız

bidahja baktım videolar slow motionmus, ısınlanma olayı hızlı olcak gıbı

acaba oluyken piramitli haritada alan tutabilcekmi yada bone falan toplayabilcekmi. bunlar onemlı
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Life drain yaparken %25 slow yiyor, E de işte biraz hızlı gitmesini sağlıyor bir blink veya leap değil yani birde onu castlerken olduğu yerde kalan bedene vurulabiliyor, anubarak'ın burrow, muradinin leap fln gibi kaçmak içinde kullanılması pek mümkün değil

muhtemelen dmg olarak diğer tüm tanklardan daha iyi olacağı için böyle bir kısıtlama yapmak istemiş olabilirler. tanklığıyla değil de damage ile ön plana çıkıyor şimdilik izlenimler öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes nexusta ki dmglere bakılırsa (aoe ler hariç) bir anubun dmgini yakalıyabilecek gibi durmuyor ancak tabiki biraz mobiliti kıtı ve traitin tasarım amacı doğrultusunda durduğu yerden de etkili bir hero olucak ama bir valla geldimi dalga gecebilecek (life drain attiginda vaultla rangeden cikicak, melee saldirilari yemiycek ve harrashliycak vs) ben leoricin tf de özellikle iyi olacagini dusunuyorum ama lanede early gamede kötü olacak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

iyi de valla zaten bir çok heroya karşı çok iyi escape abilitye sahip, niye onunla karşılaştırdın direk anlamadım :)

Çünkü tank vs valla da şöyle bir olay var valla cok mobil ve tamamen ranged ama tank valladan az hp orani olarak hasar alip uygun konumda vallayi harrashliyabiliyor bu da vallanin lanede at koşturmasina engel oluyor.

Ör: muradin leaple dibine atlayip stun+stomp, etc charge+knockback backpedal, johanna pull+slow+blind anub zaten hem stun hem mobilityi kralı gene rahat harrashlar vallayi ama leoricte ne hizli bir mobility var ne de ranged attack (life drain 4sec cast ve valla aninda range ten kaçabilir).

Sebebi bu yani ama tabi pratikte bir görmek lazım

Edit: Leorici kötülemiyorum hatta cıkar cıkmaz alıcam da bukadar mobilityi kıtı durması ve traitin ölüm üzerine kurulması beni korkutuyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

Dodgelayabilir diğerlerini de tabiki ama sürekli o dodge tutmaz ve genede baskı yaratırsın hani atiyorum muradinin instant leap+combosu 1 snye bile almiyor ve atladigi anda yiyor hasari 1 kere yedinmi comboyuda minimum 1/3 ya da yari hp gidiyor valladan iyice diken üstü kalıyor. Ama leoricin tek ranged olarak müdahalesi lifedrain oda instant ekti etmeyip 4 sec channeling oldugundan valla stress yapmadan kacabilir ya da sylvanas ya da tyrande stun vs yani kağıt üstünde böyle bir izlenim oldu bende leoric vs ranged 1v1 baya sikinti olacak gibi ama yaniliyorda olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...