Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hırsız

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

hırsızla birbirine girip üstüne dayak yediğini düşünsene adfghj

Dayak yemekten kötüsü de olabilir. Hırsızın psikopatlık derecesine göre kalbine bıçak sokması türü şeyler de gerçekleşebilir.

Benzer bir olay başıma gelse ben de hırsıza saldırırım gibi geliyor ama aslında riskli.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun abi

ayrıca insanlar altınları buzdolabında saklıyor çok zeki oldukları için. ya da mutfak balkonunda vs. ondandır o mutfakta debelenme olayı

sabonis said:

mutfakta ne halt bulmaya çalışıyor ki para edecek lan. mal mı acaba...

bi de dışardan, pencereyi nasıl söküyor lan? WTF?!

geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Yaa, diyecektim diyemedim. Benim de bir yakınım buzdolabının altında saklıyor tüm servetini. Hırsız bulamaz diyor. Ama ben de biliyorum ki hırsızlar tüm olası zulaları biliyorlar. ÇOK beklenmedik biyerlere koyman lazım.

allam yaleppim ya :D

anca dopdolu bir buzdolabında 50 tane şeyin arkasına falan koyarsan belki işe yarar.

benim arkadaşın annesi çooook önce bir ara tatile çıkarken evin bir yerine dövizleri saklamış nolur nolmaz diye. sonra kaybetmiş mesela, hatırlayamamış nereye koyduğunu ahsudfhasufh. sanırım hala evin bi yerinde bi paralar var 5 yıl önceden kalma hasudfhuah

kasa olacak koyacan veya direk bankada şeettiricen.
veya işte kitaplık olacak büyük, full kitap dolu, bir kitabın içini kesip koyucan paraları falan uyuşturucu kaçakçısı gibi (şimdi aklıma geldi :D)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yuzssuzluk adamlar siyah yeni kasa wv golf ile geliyolar arabayi pencere agzina yetisebilsin diye yanastiriyolar biri arabayi kullaniyo biri erketeye yatiyor digeri cam agzina gelip wasisdas tarzi dikey olarak azicik acik pencereyi kasasindan sokmeye çalışıyor tam içeri girerken ben mutfaga giriyorum eleman cüsseli gorunce galiba durmadan gitti ama kendide ufak degildiki. komik evde bisey olsa alacağı anca kedi boku alip gider bi tv var bide buzdolabı.

polis cagirmadim sadece arayip eskal belirttim uykudan uyanip gidince plakayida secemedim dedim aha boyle elemanlar haberiniz ola. goruyoruzki adamlara kapi baca dayanmiyor girecekse giriyor .. mni irzini. mgtiminin adamlari

kepazelik tek kelimeyle. karsi apartmandakilerin ben gelinceye kadar olayı izleyip ben arkalarindan bagirirken hic bişey olmamis gibi içeri gitmeleri tuz biber.. bu millet insan irkinin boku olamaz toplu ölüm gelir inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
Promenader said:

bu karşıdaki izleyen onunbunun çocukları gibilerinin derisini yüzüp tuz gölüne falan atıcan.

birkaç yıl önce bizim apartmana hırsız girmişti, birkaç kapıyı yoklamış, bizim evin kapısını da açmış ama sürgü takılıydı öyle bırakmış. Karşı apartmandan biri görmüş, polisi aramış. Ama polis gelmedi :), ancak biz aradıktan sonra sabah geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

benim dayımlar altınları mutfak fayansını kaldırıp, mutfak onarımında boşa düşen ve kasten söktürmedikleri bir borunun içine saklıyorlar. Yani kimse bilmiyordu tabii de evlerine hırsız girdi, bir ton altın çalınmadı vs. nasıl lan diyince işte söylediler asdfsad

Bir de çakılmasın diye silikonluyorlar falan hiç belli olmuyor. Zaten ihtiyaçları da yok ek yapacakları zaman sadece açıp koyuyorlarmış ASDASDADAS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...