Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekaret Testi Kalktı

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

çok basit.
bakire olmayan kıza aşık olmam.

ahaha isim taginde mi yazıyor bakire olup olmadığı? ha tanıştıktan sonra "bakire misin" diye sorup olumlu cevap aldığın kız sana aşık oluyorsa zaten tam tencere kapak olmuşsunuz demektir.

kakası geldiği gibi tuvalete gittiğini görünce de, neyse zaten sen anlamazsın sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

JestersTear said:

çok basit.
bakire olmayan kıza aşık olmam.

ahaha isim taginde mi yazıyor bakire olup olmadığı? ha tanıştıktan sonra "bakire misin" diye sorup olumlu cevap aldığın kız sana aşık oluyorsa zaten tam tencere kapak olmuşsunuz demektir.

kakası geldiği gibi tuvalete gittiğini görünce de, neyse zaten sen anlamazsın sıkıntı yok.

kakam gelince ben de hemen tuvalete gidiyorum
lan yoksa!!!

O_o
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Arkadaşlar aptal olmayın.
Kızın bakire olması her zaman lehinize olacak bir durum, ve eğer evleneceğiniz kız için yapacağınız tercihinizi bu yönde kullanırsanız siz kazanırsınız.

Evlilik dışında farketmez ya, koy sepete.

Bunlar hep attention whoreluktan oluyor yoksa insan bu kadar aptal olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Bakire olmak kötü bir şey değil. Keza olmamak da kötü bir şey değil.

Dağılabilirsiniz.

ya kötü değil haliyle, tamam da ne bileyim çokta tercih edilesi birşey değil bence de

hani kabullenmek zor benim açımdan. evet kabullendiğim de oldu geçmişte, olmadı değil ama zor oldu yani

birlikte olduğum kadından belli beklentilerim var sonuçta; kafası çalışan, kendine ve birlikte olduğu erkeğe karşı saygısı olan bir insanla birlikte olmak isterim

o bakımdan, işim olmaz diyemem; aşk bu sonuçta ve her kadının çeşitli nedenleri olabilir bekaretiyle ilgili kararlarını verirken, ama tercih etmem diyebilirim açıkça

sevmem hiç bir kadının ilk erkeği olmayı. çok şükür sadece iki kere başıma geldi bu yaşıma kadar, bu saatten sonra da gelmez diye umuyorum. hani lise döneminde daha anlayışlı yaklaşıyordum konuya ama üniversite dönemini yaşamakta olan hatta allah korusun mezun hatun kişi hala bakireyse ciddi bir sıkıntı vardır bence. tabii erkek hala bakirse onda da sıkıntı vardır, seksizm mealinde değil yani, yanlış anlaşılmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Bi insanın sadece fiziksel olarak etkilendiği biriyle sevişmesi normal.Hoşa gitme gitmeme olayı değil, kaldırabilme ve kabullenebilme.Zaten zihinsel evrim dediğin şey o.Kalkıpta kabullenememeyi mantıkla doğru göstermeye çalışmak saçmalık.

Benim çok sevdiğim bir arkadaşım da bakire olsun istiyor kız arkadaşı, olmazsa olmaz demiyor yine ılımlı ama mümkünse öyle olsun, çok kişiyle birlikte olmuş biri olmasın diyor.İyi güzel, kendisine de aynı rejimi uyguluyor mesela.Bu adama saygım var.Gerisine yok.Gerisi tırt.Bik bik çi.
Sosyal ağlarda paylaş

Başkalarını denemeden direkt bana geldiyse beni gerçekten iyi bulup bulmadığını bilemem. Karşılaştırma şansı yok çünkü. Ama başkalarını deneyip bana geldiyse ve hala benimleyse demek ki diğerleriyle karşılaştırmış, demiş bu herif tamam, çok daha iyi, o zaman kalayım. Bu da farklı bir bakış açısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Bi insanın sadece fiziksel olarak etkilendiği biriyle sevişmesi normal.Hoşa gitme gitmeme olayı değil, kaldırabilme ve kabullenebilme.Zaten zihinsel evrim dediğin şey o.Kalkıpta kabullenememeyi mantıkla doğru göstermeye çalışmak saçmalık.

Benim çok sevdiğim bir arkadaşım da bakire olsun istiyor kız arkadaşı, olmazsa olmaz demiyor yine ılımlı ama mümkünse öyle olsun, çok kişiyle birlikte olmuş biri olmasın diyor.İyi güzel, kendisine de aynı rejimi uyguluyor mesela.Bu adama saygım var.Gerisine yok.Gerisi tırt.Bik bik çi.

aynen ılımlı yaklaşmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...