Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çinde dev eşekarıları.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

bkz: asiant gian hornet

National da izlemistim. İbneler once scout yolluyor arilarin kovana. Sonra o donup arkasini toplayip geliyorlar ve butun suruyu olduruyorlar.

Bal arilarin ignesi bunlara kisa geliyormus hiçbir sekilde savunma yapamiyorlar yani. Tek kurtulma yollari var o da scout u oldurmek. Onu da soyle yapiyorlarmis;

Hornetin etrafini boyle top seklinde sarip vucut isisini yukseltiyorlar sonra hayvan oluyor. Eger olduremezlerse zaten suru gg.

İnsanlarda da kidney failure a sebep olabiliyormus, ignesinde neurotoxin varmis.

Bazen yasadigimiz yer icin sukrediyorum soyle hayvanlari gorunce valla.
Sosyal ağlarda paylaş

onun bı sebıde, eğer ısrarak falan öldürülerse sokarak öldürülerse, fermonlar yayıldığı ıcın diğer arılar gelip buluyo kovanı. o yüzdfen fermonların ve enzimlerinin bozulacağı bir sekilde öldürüyo bal arıları essek arasını. incelik surdaki, essek arsının dayabildiği sıcaklıkla bal arısınınkinin 1-2 derece falan farklı. haliyle icerdeki arılar ölüyo dısarda falan. baya dramatik bişi yanı. öte yandanda doğa işte hatun aşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Korax said:

sunun 9 volt olani herturlu is gorur

Abi bal arisini paralize ediyo ama cok uzun sürüyo öldürmek. Hornet'i öldürmesi cok kolay olmaz o raketlerin. Daha güclüsü lazim. Bizzat kullaniyorum o raketi.

9 voltlugu diye oyuzden diyorum, bu raketler 3 voltluk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...