Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Hustle (2013)

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

Bana şu tarz O KADAR İYİ BİR HIRSIZ Kİ İSTEDİĞİNİ YAPIYOR, STİLLE YAPIYOR AYRICA BÜTÜN KARILARI DA GÖTÜRÜYOR filmleri çok bayık geliyor ya.

Karakterlerin hiçbiri sempatik gelmiyor, senaryo ve gidişat her zaman b*ktan oluyor, film bunların kaygısında değil iyi film olmanın sinematikliğin derdinde değil çünkü, sırf oyuncuların adına gişe yapacağından emin.

Tabi bu film çok kaliteli birşey de çıkabilir, ama böyle filmlerin %99u direk şey filmi:

- Amerikalıyım ben, adım smith.
- Bir kadınla tanıştım.
- Kadını sinemaya götürüyüm, bunları görsün iyice azsın kendi hayatından despise etsin millet yaşıyor desin, eğer yeterince hafifmeşrepse akşama kendi üzerime atlar. Ooo p*ç ama iyi niyetli main guyla masum main kızın dans sahnesi de varmış, tamam tamam çıktı ekmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Bana şu tarz O KADAR İYİ BİR HIRSIZ Kİ İSTEDİĞİNİ YAPIYOR, STİLLE YAPIYOR AYRICA BÜTÜN KARILARI DA GÖTÜRÜYOR filmleri çok bayık geliyor ya.

Karakterlerin hiçbiri sempatik gelmiyor, senaryo ve gidişat her zaman b*ktan oluyor, film bunların kaygısında değil iyi film olmanın sinematikliğin derdinde değil çünkü, sırf oyuncuların adına gişe yapacağından emin.

Tabi bu film çok kaliteli birşey de çıkabilir, ama böyle filmlerin %99u direk şey filmi:

- Amerikalıyım ben, adım smith.
- Bir kadınla tanıştım.
- Kadını sinemaya götürüyüm, bunları görsün iyice azsın kendi hayatından despise etsin millet yaşıyor desin, eğer yeterince hafifmeşrepse akşama kendi üzerime atlar. Ooo p*ç ama iyi niyetli main guyla masum main kızın dans sahnesi de varmış, tamam tamam çıktı ekmek.

adam resmen tokatladı filmi ssdhshsasfasfahfdh
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Az önce geldim filmden,

8/10 diyorum.

Karakterleri çok iyi, hikayeyi de iç içe karakterlerin yaşantısıyla bütünleşik işlemişler, güzel hoş detaylar var. Hikaye çok iyi bir hikaye olamamasına rağmen film kendine has bir tarz tutturmayı başardığı için gayet güzel izlettiriyor seyirciye. Bu açıdan takdir etmek gerek.

Bale'ın ve Jennifer Lawrence'ın performansları gerçekten iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...