Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Hannibal44 said:

totemic said:

ağlama duvarına çevirdim burayı ama başka turlu sınırımı atamıyorum. deli olucam milletin elindeki destelere kartlara bakıyorum bir de kendi elimdekilere ulan bu kadar legendaryi epiği kasarak almış olamazlar heralde. para verenin çerez keyfi oluyoruz resmen.. biz anca 150 gold bırıktırcez de arenaya giricez de orda win alırsak para ve pack gelicek ordan da legendary falan dusucek. ölme eşşeğim ölme. zaten playde 3 win alıcaz da 10 gold gelicek diye 1 saat ugrasıyoruz. sinir hastası olmak için. ama inat ettim 1 euro bile vermicem blizze. asdf oh içimi döktüm rahatladım.

Aslında onlarda para vermiyorlar. Arenaya girdiğin zaman diğer arena goldunu çıkartıyorsun. Öyle öyle sürekli arena kasarak çıkatıyorlar o kartları. Her arenada en az 5-6 win alarak bunu başarıyorlar tabi.

haha yahu zannediyor musun ki para verip alinca her boosterdan legendary cikiyor?
hat safhada casual bir oyuncuyum; gunde 1 arena tamamlayabilecek vaktim genelde olmuyor. para verip booster aldim 40lik, 2 defa. toplamda 3 tane legendary cikti.

kaldi ki vakti olan adam icin para vermek cok gereksiz boosterlara. biraz stream izlemeni tavsiye ederim, oldukca cok sey kapiyorsun. olusturdugun destede ne var ne yok yaz bir kagida oynarken takip et, ufak degisikliklerle ayni desteye sadik kal.

hannibal'in dedigi gibi, cok sik arana yapiyorlar, goldlari patlatip legendary yapiyorlar olay o.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçta kaybeden kumarda kazanırmış

Baktım fener yeniyor daily yapayım dedim hp 3 e düştü yerden froze all minion geldi karşıda eleman minionları dizmiş 2 tane stormwind champion var 3 el 2 frost nova ile eli çevirdim adam 12 hpden kaybetti onca minion sap gibi dizili kaldı atrcane intellect balı canmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...