Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ohaaa ohaaa ohaaaaaa. 8 win'de bir warrior decki ile karşılaştım......... dillere destan....

1 arathi
2 fiery war axe
1 arcanite reaper
2 cleave
2 execute

üstelik bunları TAM ama TAM gereken zamanlarda çekmesi... olacak iş değildi. tam 4 kaldım ama çevirdim oyunu. elinde Arcanite reaper varken, cleave geldi, sonra arcanite ile taunt'uma vurdu, sonraki tur bana vurdu öldüm... olacak iş değildi gerçekten. adama hem baya iyi gelmiş deck, hem de üstüne oyunda inanılmaz iyi çekti.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya hunteri gorunce arenada hemen onu seçiyorum sankı kendı deckimle oynayacakmışım gibi. bundan sonra paladin veya shaman seçicem ama yine şans önemli bir faktör. 1.5 euro veren oluyor mudur arenaya girmek için acaba?? 50 euro verip 40 booster alsam mi diye düşünüyorum bazen. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi mm' de sıkıntı var galiba, karşıma bir paladin çıktı secret diye bir şey açtı ilk defa gördüm bilmiyorum ne olduğunu. adamın 8/8 minionunu indiricektim üzerine oyun kesin bende diyodum secret açıldı benim 9 luk atak gitti bişi çıktı ona vurdu falan. üzerine adam 3 tane rare attack açtı. neler oldu bi bok anlamadım oyunda. lan daha benim 8 galibiyetim var en az 2 katı yenilgim var nerden çıkıyo böyle rakipler...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...