Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

8i eli geçince zaten control deckler dışında herkes mala bağlıyor

+1 aynen su

decki guzellestirdim son 15 oyunda 2 loose falan. Heronun hp si genelde 10 civariyken adaminki full e yakin oluyor. Ama karti bitiyor. Sonra basliyorsun dizmeye kesin win. o loose larda priest hep.

Abi mind control un cok op oldugunu gormek zor mu ? en az 15 manalik is yapiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

dreagloth said:

Dikkat ediyorum wizard diyor bazılarınız yapmayın ayboluyor.

meyç!

olm oyunlar karışıyor artık lsakdjas

birinde wizard, birinde mage, diğerinde witch

eeaah

Oha 40 yildir wow oynuyorum, hearthstone'da wizard var saniyorum. Harci bütün oyunlar birbirine giriyo.

Ben de üstüne basa basa wizard diyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

olabilecek en kötü kartları çektiğimizden dolayı yenilip ağlamayı geride bıraktık mı yoksa ağlayabiliyor muyuz halen sfsdf geç başladık oyuna idare edin

isteyen istediği gibi ağlar :D

ama tabii biraz algıda seçicilik oluşabiliyor bu tarz durumlarda. rakip en iyi kartları çekerken, sana en kötü kartların geldiğini düşünüyorsun halbuki alt tarafı 2 tane kötü kart çekmiş oluyorsun falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

shaman deck yaptım nette guideları falan inceleyerek. efendime söyliim karşıma shaman geldi güç bela adamın bütün minionları indirdim galiba, 10 mana civarındayız hani 1 el dayansam indiricem adamı adam +1 spell totemiyle 7x2 vurdu windfury ile. flametongue ile +3 kartı koydu windfury bastı patladım sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...