Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 6. Hafta | Galatasaray - Çaykurizespor | 28.09.2013 19.00

Cons

Öne çıkan mesajlar

Senin bu yaftalama olayın nedir ya? Ne ultraaslan uyesiyim ne de FT hastasıyım. Kulüplerde, partilerde, derneklerde küçükten büyüğe her yönetim ortamında yapılan, Ünal Aysal'ın yaptığı klasik iktidar hareketlerini eleştiren Gs kongre üyesiyim. Burada madem tartışıyoruz, ithamlara gerek yok. Zaten seçim zamanı geldiğinde kim haklı kim haksız görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

LordVithar said:

Senin bu yaftalama olayın nedir ya? Ne ultraaslan uyesiyim ne de FT hastasıyım. Kulüplerde, partilerde, derneklerde küçükten büyüğe her yönetim ortamında yapılan, Ünal Aysal'ın yaptığı klasik iktidar hareketlerini eleştiren Gs kongre üyesiyim. Burada madem tartışıyoruz, ithamlara gerek yok. Zaten seçim zamanı geldiğinde kim haklı kim haksız görürüz.

Yaftacılık yok.

Şu süreci iyi süzemeyen insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. İlgili başlıklarda tartışıyoruz 3-4 gündür zaten. Sen olaylarda yönetimin suçlu olduğunu düşünüyorsan zaten sana süreci biraz daha incele derim. Cidden ayrıntılı çok şey anlatasım var ama daha önce Genel Tartışma Başlığında yazdığım için üşendim.

Kongre üyesiyim de demişsin bak. Seçim dediğin şey özellikle Galatasaray'da çok derindir. O yüzden bu olaylarda kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın zaten Ünal Aysal'ın Galatasaray'da bir şeyleri değiştirdiğini gören Albayrak, Dürüst vb gibi leş yöneticiler yönetime giremiyeceğini, girse dahi istediği gibi at koşturamayacağını bildiğinden dolayı her halükarda Aysal'ı indirmeye çalışacaklar. Aslında Dürüst ile Albayrak filan ufak adamlar ama İnan Kıraç'ında yönetim üzerindeki kontrolü kaybedeceğini düşünebilmesi zaten oyların büyük bir kısmını yönlendirebilen bir adam için direkt Aysal karşısında pozisyon alacağını gösteriyor. Seçimde zaten Aysal aleyhine olacak her şey. Ama bunda Terim olayı bir kısımları için bahane olacaktır.

Ayrıca Terim ile geçen son sezonda ve bu sezonun başlangıcındaki kaos futbolundan, sistemsiz oyundan ben bıktım. Sahada sistemi olan, koşan bir takım görmeyi yeğlerim. Terimden kurtulduğumuza seviniyorum bir bakıma çünkü başarı gelince tekrar eski Terim'e dönüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaman bize bu tartismalarin yanlisini dogrusunu gosterecek. İyi suzmemis olmak isterim bu konulari, Galatasaray icin iyi gelismesini isterim ama yabanci hocalarin kuyusunu kazmak konusunda birinciyiz ve basarisizliga tahammulu cok az bir taraftar kitlemiz var, istedigim olmaz ise giderim havasinda bir baskanimiz var, hakkimizda hayirlisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu açıdan bakıyorum biraz da. Aysal giderse mi daha çok şey kaybederiz Terim mi?

Dünyada parasını verip projeyi sunarsan Terim'den çok daha iyi hocalar da var. Ama başkan bulmak kolay değil. Hele hele Polat'ı filan gördükten, başkan olabilecek potansiyel isimlerin kalitesini gördükten sonra Aysal bizim için şu kritik finansal sorunların olduğu dönemde çok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemin aleyhimize veremediklerini hiç konuşmuyorsunuz. Adamlar kasaplık yapınca bir şey yok. Bize penaltı verilmiyor. Ha lehimize de hata olabilir ama hani lehimize yapılan hata bize bir şey kazandırmadı.

Bu arada nası bir cevap bekliyordun ki? Bir de ben hakem yüzünden mi kaybettik demişim?
Sosyal ağlarda paylaş

hakem genel olarak oynatmaya calıstı ya, öyle yalandan dususlere pek taviz vermedi.

2 tane kırmızı kart atladı. birkaç da sarı kart atladı.en aklımda kalanı engin di 3e3 pozisyonda

1 sabri
2 ali adnan direk kırmızı karttı bu 2si

penaltı dedigin amrabat pozisyonu mu abi ? orda yok gibi cunku, baska varsa bilmiyorum.

genel olarak faullerde iyiydi bence,omuz omuza temaslarda calmadı her dusene falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...