Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gamepadle oynanacak oyunlar

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

valla bende sırf bu iş için dün wireless reciever siparişi verdim pc için, xbox 360 controller vardı zaten.

biraz araştırdım, darksiders 1-2 denmiş, sanırsam assassin's creed fln da oluyor.

konsollar fln full var ama pc'yi hdtv'ye bağladım salonda canavar gibi olacak ucuzcu oyunları oynamak.

edik: soyle bi liste buldum - http://www.giantbomb.com/xbox-360-controller-support-for-pc/3015-2465/games/
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
deadwoll said:

Ben borderlands ve skyrimi de joystickle oynuyorum, F710 aldım. Yatıyorum koltuğa TV'nin karşısında mis gibi.

konsol al, niye kasiyorsun ki bilgisayarla? kafadan tv ye baglaniyor, gamepad var ve direk tak calistir. surucu update ivir zivir yok. (gerci skyrim in de mod destegi yok orada)

fps yi controller ile oynamak. kac sene oldu, hala aklim almiyor. bir de zamaninda killzone falan alip oynamaya kalkistigimi hatirliyorum da, peh peh.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bilgisayarım da direk TV'ye bağlanıyor, 46" 3dtv'de konsoldan 5 kat daha kaliteli grafiklerle yattığım yerden oyun oynamak daha çekici geliyor.

Ha gidip bf4, cs:go gibi comp. FPS'ler oynamak çok mantıklı değil de, single player oyunu joystick'ten oynamak çok da farklı değil.

Zaten xbox 360'ta bol bol halo vs. oynadım zamanında, o yüzden thumbstickle aim almayı biz iyi biliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

cabot said:

f710 mu xbox360 controller mı alsam karar veremedim. xbox hem daha pahalı hem de adapter lazım wireless için ama daha şık daha güzel gibi

F710 al eğer 40 lira fazla vermek istemiyorsan, malzemesi falan kaliteli yeterince, zaten PC Xbox 360 controller olarak görüyor otomatikman. Bence tek kötülüğü left thumbstick'in de ortada olması ds3'ler gibi. Xbox controller'ları özellikle FPS vs. oynamak için daha iyi sırf o thumbstick yukarıda diye.
Sosyal ağlarda paylaş

xbox 360 controller'ın içinde wireless alıcı olan modeli var zaten ,ilk sayfada dediğim gibi. Xbox 360 Wireless Controller for Windows olarak geçiyor ve kutusu kırmızı . Xbox için olan ve alıcı olmaya gamepadin kutusu beyaz/yeşil .

Yalnız hem xbox one hemde PS4 yeni kontrolrlerle geliyor onları bekleyedebilirsin ( DS4 gamepad daha kolay kuruluyor deniyor ama iyice görmek lazım oda zaman alır )

cabot said:

f710 mu xbox360 controller mı alsam karar veremedim. xbox hem daha pahalı hem de adapter lazım wireless için ama daha şık daha güzel gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...