Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

Bir kadınla erkek arkadaş olamaz. Onun için yatmak istediğiniz kadınların peşinde dolaşmayın. Sizi çekici bulursa zaten işler ilerler öyle arkadaş filan da olamazsınız. Çevrenizde arkadaş olarak kız da bulundurmayın. O da mutlaka sizinle yatmak istiyordur duygularıyla oynamayın. Sadece seks amaçlı ilişkiler için ne kadar az tanıyorsanız o kadar iyi.

Bir erkeğin düşebileceği en zavallı durum bir kızla yakınlaşmak umuduna çevresinde pervane olmasıdır. Kızda bunu anlar her işini ona yaptırır. Vardır böyleleri. Bu duruma düşeceğinize dişinize göre düzgün bir kız bulun.

Bir kadınla ilk yakınlaşmanız da bir şeyler olmuyorsa boşuna uğraşmayın. Bir şeyler oluyor ve kadın kendini naza çekiyorsa işinize gücünüze bakın. Kadın çok istiyorsa zaten sinyal vermeye başlayacaktır. O zaman doğru adımı atarsınız. Sinyal vermiyorsa siz de çok hoşlandıysanız kadından muhtemelen sizinle ilgilenmiyordur. İlgilenip de ilgisini çeşitli sebeplerden dolayı gizlemek isteyen kadınlar da olabilir. Çok hoşunuza gidiyorsa yakınlaşmayı arttırın. Kadını ısıtın. Çözülmeye başlıyorsa ilgisini gizlemeye çalışıyordur.
Aptal aptal oyunlar oynamayın hayır onu ilk ben aramayayım şu kadar saat sonra arayım vs vs. Bu kadınsı düşünme şeklidir. İçinizden nasıl geliyorsa o şekilde hareket edin. Basit düşünün.

Kadınlara kesinlikle hiç bir konuda taviz vermeyin. Sürekli her istediğini yapmayın. Günde 100 kere arayıp tanıştığınızın ilk haftası her gün çiçek yollamayın.

Bunun yerine tutkulu olun tutkulu sevişin. Cidden hayatla ilgili çok sıkıntısı olursa o açıkca yardım istemedikten sonra yardım etmeyin. Gereksiz güç gösterisi yapmayın. Yapış yapış sevgi gösterileri yapmayın. Bu ilişkiyi kadının yönettiğinin göstergesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

içinde kalmasın abi. yardır gitsin nolcak yani. arkadaş olarak bi faydası dokunuyosa sana hadi tamam neyse de , tahminen senle buluştuğunda erkek arkadaşını anlatıyordur , iş yerinde bana lolo yaptılar falan tarzı şeyler anlatıyordur. bu durumdan kurtar kendini.

çok eziklenme karşısında , kendinden emin ol. net bi şekilde anlat derdini. ondan başka çaren olmadığını hissettirme. hele aşık olduğunu aman diyim sakın hissetirme.

sana şunu da söyleyeyim, abi kız muhtemelen reddedecek ama sen en azından denemiş olucaksın.

"yine de arkadaş kalalım senle" tuzağına düşme. o tuzağa düşün binlerce kayıp ruh var adamım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...