Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ios7 güncelleştirme şeysi

Crawler

Öne çıkan mesajlar

DENEMEYİN

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/Assets/PhotoGallery/Pictures/0000489318.jpg
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/sahte-ios-7-reklami-sayisiz-iphoneu-kullanilmaz-hale-getirdi.html?position=0
said:
Sahte iOS 7 reklamı sayısız iPhone'u kullanılmaz hale getirdi
Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 7'yi sunmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada dolanmaya başlayan sahte bir reklam, dikkatsiz Apple kullanıcılarının telefonlarını kullanılmaz hale getirdi.

lololol

Sosyal ağlarda paylaş

abi allah kahretsin iosunuda 7 sinide. telefonun şarjı şardayken bitme durumuna falan geldi. günde 3 kere şarja takıyorum ya böyle bişey varmı? eskiden standby durumundayken %2 de bırakıyodum 1 saat boyunca %2 de kalıyodu. halı saha macına gırdık %17 idi altta hiçbişey açık değil ışık kısık maçtan çıktım telefon kapanmış böyle bişey varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yeni bir suoer detay farketmedim ben. Ama Turkce klavyenin en guzel oldugu versiyonda geldigin icin sansli bil kendini. iOS 5'de yoktu, iOS 6'da da nokta, virgul filan yoktu ilk klavye ekraninda.

Sunu yukle bir de: http://mercury-browser.com/ Safari'den de, Chrome'dan da daha iyi bence. Chrome ve Firefox ile sync da oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

safaride ileri geri gidisi cok sevdim ben. muthis rahat. ekranin solundan sagina parmakla gidisi diyorum.

safariyi cok sevdim tek sikintim forumdaki youtube linki gostermemesi, bir kere gordum bastim youtube acildi izledim falan. sonrasinda bos ekran geliyor..

abi birde laflarimi yiyorum ekran boyutu yeterliymis. note 2 de cektigim cilelerden sonra tek elle kullanmak bir telefonu yucelten bir sey.

rahatlik muhtesem. ekran cozunurlugude yuksekce oldugu icin nette sayfalar cok rahat okunuyor vs.

ve cok acaip bir olay ayni appleri cektim 3 senedir androidde kullandigim hepsi cok daha hizli cok daha rahat kullanimli ve guzel detaylara sahipler.

abartmadan sunuda diyebilirim google in her app (maps google+ vs) i ios da daha guzel ve keyifli kullanmasi. telefonun kucuklugununde bunda etkisi var.

iphone 1 den 4 e kadar iosdaydim, sonra 3 sene kadar android.

su anda ios ve ekosistemi cok ama cok guzel.. sahsi isteklerimi oldukca iyi karsiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

safaride ileri geri gidisi cok sevdim ben. muthis rahat. ekranin solundan sagina parmakla gidisi diyorum.

safariyi cok sevdim tek sikintim forumdaki youtube linki gostermemesi, bir kere gordum bastim youtube acildi izledim falan. sonrasinda bos ekran geliyor..

abi birde laflarimi yiyorum ekran boyutu yeterliymis. note 2 de cektigim cilelerden sonra tek elle kullanmak bir telefonu yucelten bir sey.

rahatlik muhtesem. ekran cozunurlugude yuksekce oldugu icin nette sayfalar cok rahat okunuyor vs.

ve cok acaip bir olay ayni appleri cektim 3 senedir androidde kullandigim hepsi cok daha hizli cok daha rahat kullanimli ve guzel detaylara sahipler.

abartmadan sunuda diyebilirim google in her app (maps google+ vs) i ios da daha guzel ve keyifli kullanmasi. telefonun kucuklugununde bunda etkisi var.

iphone 1 den 4 e kadar iosdaydim, sonra 3 sene kadar android.

su anda ios ve ekosistemi cok ama cok guzel.. sahsi isteklerimi oldukca iyi karsiliyor.

su geride kalmasin. safaride youtube linkini gorebilmem icin ne gerekli. bir kere gordum simdi gorunmuyor. arastirdim youtube html5 versiyonunu gormuyormus vs bilmemne.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...