Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Tribünden uzak tutmak farklı sokaktan farklı,

sokakları çok rahat örtbas edebiliyorsun. medya bazında bahsetmek gerekirse tabii. Tribünde ses kısılması bile insanda acaba dedirtebiliyor, örtbas edemiyorsun. Bugün ses kısıklığı olmasın diye 2-3 kere dublaj bile yaptılar eski maçlardan Taksim sloganlarında...

Olay aslında Çarşı'ya niye vurdu. Çünkü şu yaşananlarla tek bir alakaları bile yokken 2 sene önceki Demirören itleriyle kıyaslanıp direkt suç onlarda bulundu. Heriflerin olduğu yerden sahaya inmek için delta kanat falan kullanmaları gerekiyor. 1453 ile kavga etmeleri için uzatma kullanmaları gerek ama bugün tribünde ne varsa ihale onlarda patladı.

Gündoğdu'dan sonra polis göz altına almaya geliyor adamları, bu kadar saçma bir sebep olur mu? Kavga çıkıyor sivillerle taraftar arasında sonra bu kavga sahaya taşıyor...

İlk kısım ise artık niye girdiği belli, diğer konuda onca görsel koydum. 1453'ün o stada niye geldiği ne yapmaya çalıştığı belli. Onlar taraftar değil, beyinsiz robot. Bunu yapmak için gönderilmişler, ortalık karıştıktan sonra taraftar-sivil polis kavgasının sahaya ineceğini kimse planlamamıştır ama, düşünmemiştir bile... Çok spontane gelişti, çok saçma oldu.

1453 bu tribünlerin taraftarı değil. Çünkü bu tribünün var olma felsefesine ve genel taraftar kitlesine ters adamlar. Bu adamlardan biz Demirören döneminde çok çektik, taraftar profilini o kadar düşürdüler ki halen onun dertlerini çekiyoruz. 2 senedir ne güzel temizlendik diyorduk yine ortaya çıkartıldılar...

İşin kötüsü olaylarda GS'nin veya oyuncuların hedef alınmadığı o kadar belliyken yine olay "GS'yi hedef aldılar, hep yapıyorlar"a çekildi. e haklılar, çünkü 2 sene önce bu zihniyetin mahsulleri, beleş biletlerle içeriye girenlerin yarattığı kaos yüzünden kafalarda bu düşünceler oluşturuldu. Yeter diye bağıranları dövenler yüzünden böyle şeyler oldu. Kombine kavgasında otoparkta birbirini bıçaklayan sözde "liderler" yüzünden böyle oldu. Bu sefer rakibi hedef almamışsan ne olur, isteyene oraya yormak o kadar kolay ki geçmişten ötürü...

Kulüp artık bu konularda pasif olmamalı. Yarın Fiko çok büyük açıklama yapacağım demiş. İnşallah yine araya 3-4 telefon konuşması girmez ve cidden bu sefer delikanlı gibi "büyük kulüp başkanlığı" yapar... Büyüğüz demekle büyüklüğünü savunamazsın. Kimlik koyulması gerek artık, konuşulması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu BJK taraftarı ile bir dalga geçicektik , onun da tadını bırakmadılar yalnız bu akşam. Futbol dışında herşeye döndü olay.
Neyse bu deplasmanda "come back" , futbolsuz , makarasız geçmesin;

Real Madrid'i NTVSpor'dan izleyen takımlar neye güvenerek o maçtan yola çıkıp,3 atarız , 6 atarız ekieki diyor tabi , o kafalar çok enteresan. Nitekim , insanoğlu enteresan bir psikolojiye sahip gerçi.

He mesele illa 6 ise , biz onu da iyi biliriz :)

Fenerlilerin 6'yı görünce orgazm geçirmelerine ise değinmiyorum , klübün career high olayı tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

10'a tamamlarız hesabı ekieki diyenler online mı?

Drogba büyük adam, herif hem pas istasyonu oldu hem takımı ileri çıkardı hem orta sahada Sneijder ile switch yaptı. Goller de kaymağı oldu, 92. dakikaya kadar yorumum bu. Beşiktaş bence mevcut kadrosu ile 76k taraftarının önünde oynamayı kaldıramadı, gole kadar gazdılar fakat 1-0 yapınca saçmaladı Bilic dahil herkes. Golü daha geç bulsalar farklı olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Yav he he to Esh.

Futbol konuşamadık ama Beşiktaş taraftarının hafta boyunca ki 4 atacaz 5 atacaz nidalarından dolayı bu maçı yenelim de gerekirse haftaya Rize'ye yenilelim diyordum. Real Madrid 6 attı diye gaza gelmek nedir ya.

Olaylar konusunda ben de komplo olarak düşünüyorum ama onun dışında kendini şimdiden şampiyon ilan eden ve Galatasaray'ı diğer takımlarla karıştıran Beşiktaş taraftarına iyi bir ders oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Eboue'yi dövmeye inerken bahane neydi? Komplo varsa var, Beşiktaş kaldıramıyor buralarda oynamayı arkadaşım daha 5. haftadan nedir bu ya, ulan senelerdir Emre-Volkan anamızı ağlatıyor, Melo Fenerlileri delirtiyor, 1 tane adam adımını atmadı sahaya Kadıköy'de, Arena'da.

Komplo mu yeni motto? Uçurumdan düşen koyunlar gibi arkasından dalanlar neci? Rekor kıracaz diye karaborsa biletleri tekrar tekrar döndüren buna göz yuman yönetim ne işe yarar? Daha devre arasında kapılar turnikeler inerken bunların yaşanabileceğini öngöremeyen stad yönetimi ve Beşiktaş ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

sahaya inen herkesi kameralardan tesbit edip isimlerini açıklasın biran önce yönetim. bakalım taraftar mı başka nidalar mı.. şampiyonlupa giden bir takıam bu kadar zarar verilmez bu kadar üstüne oyun oynanmaz.. samsun maçındaki cem papila olayından daha çok zarar verilmiştir şu an bjk ye!!
Sosyal ağlarda paylaş

OmeN said:

sahaya inen herkesi kameralardan tesbit edip isimlerini açıklasın biran önce yönetim. bakalım taraftar mı başka nidalar mı.. şampiyonlupa giden bir takıam bu kadar zarar verilmez bu kadar üstüne oyun oynanmaz.. samsun maçındaki cem papila olayından daha çok zarar verilmiştir şu an bjk ye!!

tutuklanan 66 kişinin ismi vardır hemen onlara dava açılmalı
misal
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

10'a tamamlarız hesabı ekieki diyenler online mı?

Drogba büyük adam, herif hem pas istasyonu oldu hem takımı ileri çıkardı hem orta sahada Sneijder ile switch yaptı. Goller de kaymağı oldu, 92. dakikaya kadar yorumum bu. Beşiktaş bence mevcut kadrosu ile 76k taraftarının önünde oynamayı kaldıramadı, gole kadar gazdılar fakat 1-0 yapınca saçmaladı Bilic dahil herkes. Golü daha geç bulsalar farklı olurdu

abi ben beşiktaş ezecek diyordum ama veli ile serdar ın öyle dingillik yapacağını tahmin edemedim.burakın ne kadar kötü bir golcü olduğu bu maçta da ortaya çıktı.adam kale ağzında yere bakarak şut çekiyor.bu arada bruma dandik çıktı be bi omuzda topu kaybediyor.martins e benzettim ben bunu.drogba zaten herif tokato yaptı resmen

olaylara gelirsek çarşı siyasete çok girmeyecekti,yaktı beşiktaşı boşu boşuna.komple momplo hikaye,sahaya adam atmış bir grup bu(ebue nin üstüne)akşldaşhah

bu arada melo kadar çirkef br adam yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...