Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

cok kotu oldu bu gece. besiktas icin gezi olayi icin.
twitterda takil ettigim kadari ile gezi goygoyu baslamis. ona yukleyip al geziciler polis dovduye getrcekler.

bu takim ilk kez kaybetmiyor. ama boyle rezillik ilk kez goruyorum. 1 2 degil 300 500 kisi indi.

olaya yenilince atlama tarafindan bakilmasi dogru gelebilir bir de soyle bir aci var.

adamlar 10 kisi freekick kullaniosun daha 2 3 dk var. 4te 4 yapmissi daha 5. hafta sanki log gidiyor mac gidince. sahaya inmenin hic bir amaci yok cidden.

son gunlerde en kolay kullanilan kelime oldu ''provakasyon'' . umarim oyle bir rezillik cikmaz. bizim 300 kisinin aptalligi olur.

ama mac oncesi turnikelerden giris falan cok sallamaydi. yukarda yazdim dogu ve kuzeyde turkileler patladi ve gecislere goz yumuldu.

olaylar sicak daha zamanla cikar kokusu
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

zaten şu anda 2 taraf da birbirine bok atmaya başladı, beyaz tv'de rasim kırmızı atkılı redheyk yaptı, halk tv allahüekberciler saldırdı bıdıbıdıbıdı
o rasimi sikleyen varmı ya ? cidden ağzından şu güne kadar mantıklı laf duymadım. Galatasarayın Real Madridi 5-4 yeneceğini iddia ediodu hadi yenebilirde 5-4 ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...