Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

aslında buraya "ZAAAAAAA,NE KOYDUK,GÖZ YAŞLARI SEL" gibisinden mesajlar atmaya gelmiştim ama cidden son dk da yapılan akıl karı değil.

abi nasıl olur anlamış değilim taraftar neden sahaya girdi hala anlamıyorum.son 2 dk,rakip 10 kişi ve önemli bir yerden duran top kullanıcaksın akıl karı değil abi.özel güvenlikte neden kaçtı orda anlaşılır değil.hani maçta olan bir pati elbet vardır çıkıp anlatsa iyi olur.hani ben galatasaraylıyım ama olayların sırf holiganlıktan dolayı çıktığını düşünmüyorum.

sonuçta çarşının karşısında ua,ve gfb deki gibi rakip taraftar grupları yok bu maçla çarşının ve gezi sloganlarının önüne geçmek istemiş olabilirler.

sahaya girenler elbet ayı herifler bunun açıklaması yok ama özel güvenliğin anında kaçması ondan önce 2-3 taraftarın elini kolunu sallayarak sahaya girmesi falan çok ilginç.2 yıl önce bjk-gs maçını statda izlemiştim ve sahaya giren taraftarı stadın nerdeyse tamamı yuhlamıştı

dogu ustte carsi ile birlikteydim. biz 5e 20 varken girdik. saat 5.30 6 aradi turnikeler patladi haberleri geldi. birden insanlar doldu merdiven falan bir basamakta 3 kisiydi. ne kadar it kopuk biletsiz tayfa varsa iceri doldu. mac baslarken rahat 80bin ustu insan vardi.

olayin ilk ciktigi kuzey tribune mac oncesi polis girdi ordan 2 kisiyi goz altina aldi itis kakis oldu falan.
sonra diger tribune polis girdi ses bombasi falan gibi bisey patlafi gaz sandik duman cikinca.

mac ici olaylara deginmicem ozeti gormeden fauldu el di falan diye yorum yapmak istemiyorum. ama hakemin kararlarda genel olarak kotu oldugu dusunuluyordu. 90dk 1 tane cikmayan sari kart. zaman gecirmeler falan.

ama bunlar sebep olmamali boyle bir aptalliga. mac oncesi olayin ne kadar etkisi var bilmiyorum.

sonuc olarak o ilk basta polisin gozalti yaptigi bolge sahaya girdi olay patladi. sonra insanlar gezi sloganlari atarak sahaya girip polis kovaladi.

benim gordugum bunlar. umarim giren herkesin son izledigi mac olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz da BJK taraftarı fazla önemsedi bu maçı. Önemsemekten kastım, resmen kastılar, acayip kenetlendiler herşey iyi hoş ama bizim insanımız da yenilmesini bilmiyor işte.

Ben eminim Gezi yüzünden bir çok kavga vs olmuştur. Ama sahaya giren adamla alakasını göremiyorum. Polis sahada değil ki. Sahaya giriyorsan sahadaki adamlara dalmaya gidiyorsun, polis tribünde, o zaman tribünde dalarsın o şerefsiz polise.

Yani bana o maç devam etseydi ve futbolcular sahada olsaydı BJK seyircisinin hakeme veya GS'li topçulara birşey yapmayıp polise dalacağını iddaa etmiyorsunuz heralde.

Bütün maç hakeme küfredildi. Gezi 34. dakika eyvallah ama şerefsiz lig TV kıstı sesini. Ama onun dışında gezi protestosu duyamadım açıkçası. Hayır keşke işin özü öyle olsa da destek versem, helal olsun diyim. Ama inanmıyorum o sandalyelileri görünce.

Türk futbolunun seyirci kalitesi Gezi olaylarını bu kadar büyük bir kitleyle destekleyecek olgunluk ve düzeyde değil ki. Demirbaşlar başını çekiyor BJK'de Gezi olaylarının, yoksa normal averaj seyirci inanmıyorum ki Gezi duyarlılığı olsun, hükümete öfkeli olsun. Bir futbol maçında, 80 bin kişide, hiç inanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Melo'nun net adı çıkmış. Şimdi Melo'ya yıkmaya çalışılıyor her şey ama herif haksız yere kırmızı kart gördü zaten. Adam formayı gösterdi diye mi böyle mala bağladı da sahaya daldı binlerce taraftar. Bi yürüyüp gidin lütfen. Bu kadar gazdan sonra tabi ki bir bahane uyduracaksınız.

Melo melek olmasa bile kesinlikle çirkeflikte ilk 5-10a girecek bir adam değil. Herkes bir kendi takımına baksın önce.
Sosyal ağlarda paylaş

ne melosu ya.

bu olayın arkasında çok derin güçler var.bir provakasyon ve oyundur bu.

bu arada beşiktaş sezonu kaybetti.8-10 maç arası ceza.zaten oyuncularda toparlanamaz artık.geçmiş olsun.favori olunan sezon 1 maçla gitti.

ama yönetim bu işin peşini bırakmamalı.gerçi sırtta stat olayı varken kolay değil bu işler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...