Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sus kız soğan doğra

Cons

Öne çıkan mesajlar

Yazık resmen. Türkiyenin demokrasi tarihi işte. Ayı ayı yuhalayanı, "DUYMADIK Bİ DAHA SÖYLE HÖHÖHÖ" diye ezeni.Ne güzel bi sistem kurmuslar ki, başa kim gelse geri kalanı ezip geçiyor.

Şu vidyo izledim de artık Türkiye'den adam olur mu ümidini çöpe attım. O gün ezen 12 eylül sonrası ezilen kürtler, bugün ezen "ılımlı islam" ezilen geziciler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

Yazık resmen. Türkiyenin demokrasi tarihi işte. Ayı ayı yuhalayanı, "DUYMADIK Bİ DAHA SÖYLE HÖHÖHÖ" diye ezeni.Ne güzel bi sistem kurmuslar ki, başa kim gelse geri kalanı ezip geçiyor.

Şu vidyo izledim de artık Türkiye'den adam olur mu ümidini çöpe attım. O gün ezen 12 eylül sonrası ezilen kürtler, bugün ezen "ılımlı islam" ezilen geziciler.

orda çıkıcak adam senin anayasana höt höt laf sokacak orada çıkı okuması gereken metin belli olduğu halde, vekil yeminiyle bir derdin varsa meclise girdikten sonra çıkar anlatırsın derdini. biri gelicek pkk bayrağını kafasına band yapıp takıp kürsüye çıkacak senin gözüne baka baka taşşak geçicek SONRA KÜRTLER EZİLİYO. az bile eziyolar lan mademe böcek gibi ezsinler BÖYLELERİNİ...
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

o gün leyla zana'nın yaptığı işi yapacak cesaret olan adam az mlsf sori

bi de şunu izleyip hala kürtler siyaset yapsalardı canım diyorsanız üzücü biraz, muamele ortada

siyasetten kastın anayasal haklarını kullanarak girdiğin mecliste anayasaya "ya koyim anayasanıza mecburen okuyoz" diyerek yemin etmek midir?
Sosyal ağlarda paylaş

her türlü tepki gösterimine sempatim var. evet yasa bellidir. o şartlarda onu söylemezse milletvekili olamaz. o paragrafı okumadan milletvekili yaptırmayacak konumda iken neden kuyruğuna basılmış başbakan gibi bütün tepkiyi eziyorsunuz. paşa paşa okuyacak onu o da biliyor. siz de biliyorsunuz.

hadi bunu okuyup tahamülsüz değilim deyin.

karşıdakinin söylemeye çalıştığı şeyi ne olursa olsun dinlemeden höeöaödsldöasda diye bastırmaya çalışan tipler şu dünyada en nefret ettiğim tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...