Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

abov olacak iş mi, gene uykumu kaçırdı ehu.

20

cidden kamui değiş tokuşu gerçek oldu ahah, yalnız ryuko tam sukeban oldu, satsuki hala kurum gibi kadın. preview'ları da bitirdiler artık çok pis işler olacak belli.

yalnız nui tahmin edildiği üzere nanik çekti, belliydi onda da böyle bir numara olduğu.

ryuko tam yolunu kaybetti, mako da doğru yola döndüremedi bu sefer ama dur bakalım nasıl olacak.
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/707/389/aca.png
bölümün süprizi takarada'nın dönmesini istiyordum, oldu nihayet ahah. osaka ninelerini de destek kuvvet olarak verdi sanırım lol.

neyse bir kere daha izleyip yatayım bakalım uyku tutarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Nui'de öyle bir nane vardı madem neden gözü kaybetti? O patchin altında ne var?
junketsu tam gelinlik olmuş ama beğenmedim bu halini. Transform göreydik bari ya içimde kaldı.

Asıl yaranın iyileşmesi normal değil, Scissor blade in olayı life fiberların yeniden toparlanmasını engelliyor filan demişlerdi. Gözünü oyunca iyileşmemesi normal yani. Belki Ryuuko kullanmayı bilmiyordur filan diye de bağlayabilirler, gözü oyan Isshin di sonuçta, Ryuuko da goku uniform kesmekten başka bir şey yapmadı son iki bölüme kadar.
Eyepatch in altından sharingan filan da çıkabilir tabi. Tamamen oyulmadı da gözü kamui gözü gibi bir şey oldu diye bağlarlarsa hiç şaşırmam ^^
Gerçi Ragyo'nun da scissor blade le kesilen eli iyileşmişti. Ne yazdıklarını unutmuş ta olabilirler yani :p

Bütün olayı life fiber kesmek olan kılıç life fiber insanlara bi halt yapamıyor, saçma olmuş. Saçma demiyim de ona boşuna odaklanmışlar yani. Gerçi Satsuki nin yaptığı gibi kelleye girişse life fiber filan dinlemez koparır herhalde, o şekilde bağlayabilmek için yazmış olabilirler bir ihtimal.

Plothole'lara pek takılmamaya çalışıyorum aslında. Ama settingi kurarken daha derli toplu gidiyorlardı, rollercoaster ı tepeden bıraktıklarından beri ipin ucunu birazcık kaçırdılar sanki...
Biraz rahatsız ediyor o yüzden.

Sosyal ağlarda paylaş

tasarımlar

evet ryuko'nun pantolonu pek yakışmadı ya maalesef.

setler de asıl sahiplerine daha çok yakışıyordu, satsuki'ye pek uymadı o. neyse dur bakalım.

shadowfury

evet o dediğini ben de düşündüm ama fiberler vücutla birleşince organizmaya regen imkanı kazandırıyor olabilir düz kumaş halinden farklı olarak, sadece işte nui'nin gözü kısmı dediğin gibi belirsiz. bakalım gene bir açıklama gelebilir, ben ragyo ile de biteceğini sanmıyorum zaten o iplik topundan gene iş çıkacak kesin heh. hatta ötesi bile olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...