Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

hatırlamıyorum öyle bir şey
ama tam zıddını epey şiddetli yapan onsen bölümünü çok iyi hatırlıyorum

işte sırayla kızlar cikiyo herkez aanegzel falan yapıyo, sıra yokoya gelince herkez heycanlı falan bi cıkıyo, normal bikini giymiş haliyle normalden daha giyinik falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

ahah

11

cidden orda biter mi ya, >:D şeklinde kaldım ekran karşısında böyle.

of süperdi bence bölüm, önce ekşın döndü, sonra WHAT A TWEEEST patladı üstüne, yeni ağalar filan girdi. bir yandan nudisto biiçu, bir yandan ryugo satsuki, bu terzi filan guy ritchie mafya filmlerindeki gibi herkes birbirine girdi ehu.

hah şimdi bekle dur bir hafta. yıkılacak gelecek bölüm kesin ehu.

bayağı frame kaçırdım okurken, rerun'a döneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

11 çok iyiydi, 10 daki durgunluğu fazlasıyla telafi ettiler. Dolu doluydu yine bütün bölüm.

11

Sanageyama yı çabuk harcadılar yalnız:p
Delikanlı adamdı ya, yeni düşmanın ne kadar güçlü olduğunu göstermek için tek yiyen eski düşman klişesine meze yapmak yakışmadı :/

Bi an Nudist Beach Ryuuko yu vuracak sandım da sanırım yeni hatunun(ya da en azından önemli birinin) geleceğini tahmin ettiler onun için hazırlık yaptılar.

Satsuki nin de greater good için uğraştığı, o olmasa bile en azından main villain e karşı çalıştığı artık kesin herhalde.
"It's in your hands now, Ryuuko Matoi"

Hele en sonda gelen twist...
Kelimeler yetersiz.

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

11 çok iyiydi, 10 daki durgunluğu fazlasıyla telafi ettiler. Dolu doluydu yine bütün bölüm.

11

Sanageyama yı çabuk harcadılar yalnız:p
Delikanlı adamdı ya, yeni düşmanın ne kadar güçlü olduğunu göstermek için tek yiyen eski düşman klişesine meze yapmak yakışmadı :/

Bi an Nudist Beach Ryuuko yu vuracak sandım da sanırım yeni hatunun(ya da en azından önemli birinin) geleceğini tahmin ettiler onun için hazırlık yaptılar.

Satsuki nin de greater good için uğraştığı, o olmasa bile en azından main villain e karşı çalıştığı artık kesin herhalde.
"It's in your hands now, Ryuuko Matoi"

Hele en sonda gelen twist...
Kelimeler yetersiz.

10 durgun degildi ya, gayet iyiydi bence.

11

yalniz nudisto biicu bayagi matoi'yi vuracakti. adam kendi dedi kontrolden cikiyor falan diye. sanslarina daha buyuk isim geldi.

onun disinda

9.37-9.48 arasi ozellikle inanilmazdi. mako'yu sevmememe ragmen bu bolum en iyi bolumuydu sanirim mako'nun. hatta genel olarak diger 11 bolume kiyasla en one cikan bolum olabilir.

gerge'nin hesabi da kapasin biri bu bolum nasil kotu ya jfkldsjafklj.

annenin yancilari

satsuki'nin annesinin henchman'ler 5star sanirim.

of cok gaza geldim. her gun dondururum bu bolumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...