Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virginia Angus

alperozg

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

quixef said:

Niye lan Shake Shack iyi bence.

Double Shack Burger da ne eti ne yağı kullanıyorlarsa, küçük ama çok lezzetli geldi bana bilemiyorum.

Ayrıca da sağlıklı çünkü içinde et var.

Senin yuzunden shake shackteyim su an.

May the horse's death be due to (excessive consumption of) barley.

demişler.

Afiyet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

shake & shack bi boktan anlamayan sırf istinye parkta diye gideceklerin mekanı olarak yerini almış. 2 kere gittim ikisi de dandik.

hele sosisliye sakın girmeyin, bari sosisi sıradışı gelsin dedik bildiğin minik pınar sosisi yaslamışlar içine. sırf turşulu mayonez var diye yenmez 10 tlye bi sosisli.

ikeada 2 sosis + sınırsız kola 3 lira, bayramğaşalı / ümraniyeli kekelerle apaçilerle birlikte yiyebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Shake and stack e girmeden kapısının önünde internetten araştırmıştım, gidipte memnun olan kimseye rastlamadım :D Fat burgere gittim, fena değil güzeldi ama pahalıydı ya.

Gevurların köşe başı tinerci hamburgerci ve noodle mekanlarını getirip burada seçkin biryermiş gibi itelemelerini sevmiyorum.

yahu bildiğin mc donalds ekmeğine mc donalds dan accık daha fazla eti koyup önüne koyuo. adama dedik "bu ne biçim ekmek" diye "abd den özel gelio" dedi

gitmeyin gitmeye kalkanı da uyarın abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce denedim şahane lezzetli bir yer. Şefin bıdısından yedik 2 kişiye yetti çok aç değilseniz. Füme + minik burger +sucuk + lokum + antrikot ve patates kızartması geldi. LEzzet olarak baya güzel. Etleri damağa yapıştırık emdik :D

Çok açsanız daha ekmekli bişiler yemenizde fayda var. 2 kişi 49 liraya kalktık.

Sonrasında Ağa kapıda osmanlı şerbeti ve kahve içtik süper manzara eşliğinde :D

checkin yaparsanız sucuk hediye ediyorlar bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

Walla fotoğrafları facebookta da paylaştım. Biraz görgüsüzlük gibi oluyor ama kendime saklamama gerek yok güzel şeyleri paylaşmak lazım. Virginia Angus'un yeri ufak, alkol yok, yemeği yedikten sonra kalkıyorsun keyif yeri değil.

keyif yeri diil mi? oturamaz mıyız 1.5 saat falan yani? kötüymüş

bi de koyduğun fotoğraflar hangisi menüde
Sosyal ağlarda paylaş

http://i40.tinypic.com/2uh349c.jpg

Şefe teslim menü 1 kişilik 42 tl 400gr et :D / iki kişi yedik

sol üsttekki füme tabağı
sağ üstteki hamburger + kaşarlı köfte + 2 lokum ve patatesten oluşan tabak (yedikten sonra çektik :D
Sol alttaki 2 antrikot 2 ....kot ve 1 adet sucuk

Sağ alttaki de hediye sucuk.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

shake & shack bi boktan anlamayan sırf istinye parkta diye gideceklerin mekanı olarak yerini almış. 2 kere gittim ikisi de dandik.

hele sosisliye sakın girmeyin, bari sosisi sıradışı gelsin dedik bildiğin minik pınar sosisi yaslamışlar içine. sırf turşulu mayonez var diye yenmez 10 tlye bi sosisli.

ikeada 2 sosis + sınırsız kola 3 lira, bayramğaşalı / ümraniyeli kekelerle apaçilerle birlikte yiyebilirsiniz

ne alaka lan
tunelde de var
istinye konusunda sivadin

yenmez cidden ama shake shack
menu yok, icecek / dandik mc burger / patates = +30tl

tursulu mayonez degil olm o japon tursusu
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

alperozg said:

Walla fotoğrafları facebookta da paylaştım. Biraz görgüsüzlük gibi oluyor ama kendime saklamama gerek yok güzel şeyleri paylaşmak lazım. Virginia Angus'un yeri ufak, alkol yok, yemeği yedikten sonra kalkıyorsun keyif yeri değil.

keyif yeri diil mi? oturamaz mıyız 1.5 saat falan yani? kötüymüş

bi de koyduğun fotoğraflar hangisi menüde

göt kadar yer,
haftasonu yer bulamacağının garantisini veriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...