Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyi Geceler

umuur

Öne çıkan mesajlar

17-18 yaşındaki bi adama verilebilecek en yanlış tavsiye olacak ama

üniversite bi bok değil. dünyadaki kurtuluşun veya dünyanın sonu değil. kendini geliştir, internet gibi bir şey var. türkiyenin en iyi üniversitesinde alacağın eğitim bile, kendini geliştirmek istiyorsan sana boş gelecek, eksik gelecek. aç ol. sen kendini geliştir, zaten seni herkes havada kapar ileride, farkın hep belli olur.

aç ol. merak et.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

17-18 yaşındaki bi adama verilebilecek en yanlış tavsiye olacak ama

üniversite bi bok değil. dünyadaki kurtuluşun veya dünyanın sonu değil. kendini geliştir, internet gibi bir şey var. türkiyenin en iyi üniversitesinde alacağın eğitim bile, kendini geliştirmek istiyorsan sana boş gelecek, eksik gelecek. aç ol. sen kendini geliştir, zaten seni herkes havada kapar ileride, farkın hep belli olur.

aç ol. merak et.

stay hungry stay foolish deseydin bari.
Sosyal ağlarda paylaş

kurumsal hayata girmediğiniz sürece üniversitenin çok bir etkisi yok.. iki yıllık okul mezunu olduğu için belirli bir kademeinin üstüne geçemeyen müdür var bizde, adam akdemesi yüzünden şirket arabası alamadı mesela

ama kendi işini kuracak veya aile işini devralacaksan üniversite bitirmiş olmana gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
umuur said:

hepinize iyi geceler, şöyle temizinden bi "iyi geceler" topiği olsun da yatmadan bi iyi geceler der çıkarız diye bulamadım. kendim icat ettim.

beni bilirsiniz yarın dershane var. hepinize iyi geceler.

http://forum.paticik.com/read.php?62,1963181,1963181#msg-1963181 Dogru yerde acmistim baktinde.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

kurumsal hayata girmediğiniz sürece üniversitenin çok bir etkisi yok.. iki yıllık okul mezunu olduğu için belirli bir kademeinin üstüne geçemeyen müdür var bizde, adam akdemesi yüzünden şirket arabası alamadı mesela

ama kendi işini kuracak veya aile işini devralacaksan üniversite bitirmiş olmana gerek yok

aynen öyle. kurumsal bi yerde çalışacaksan üni hatta master şart bu memlekette.gözün yükseklerdeyse yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...