Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eksi sozluk iftira ekibi

matama

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

köfteci ramizden köfte mi yenir arkadaşlar yapmayın lütfen, petshoplarda köpekler için chewing toy satılıyor ondan alın eve bir tane acıkınca etrafına kıyma sarar ağzınızda 10 dk devşirirsiniz. aynı şey.

Sultanahmet Köftecisi ve Çiçek Izgara'da yedim, Ramiz'in köfteleri daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Yav nasıl Ramizin kendisi, Ramiz şu anki işletmecilerin babası ve vefat etti diye biliyorum. Neler oloyor burada, boyut kapısı mı açıldı Paticikte?

Çocukları da pek genç değil. Paticik'deki adam sahiden o aileden ise, herhalde torunudur. Ama tabii aileden olmayıp sadece marka ile bağlantısı olan biri de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ramiz in dedesi kofteciyi kuran kisi yillar once vefat etti

ogullari 50 yasinin ustunde ama ramizi buyuten
turkiyenin bilmesini saglayanlar ogullari

bizim forumdaki ramizde bu buyutme sirasinda ailenin ucuncu kusaktaki en buyugu oldugu icin direk birebir babalardan biri sayabilirsiniz.

oda 30 yasinin ustunde
Komutan said:

quixef said:

Yav nasıl Ramizin kendisi, Ramiz şu anki işletmecilerin babası ve vefat etti diye biliyorum. Neler oloyor burada, boyut kapısı mı açıldı Paticikte?

Çocukları da pek genç değil. Paticik'deki adam sahiden o aileden ise, herhalde torunudur. Ama tabii aileden olmayıp sadece marka ile bağlantısı olan biri de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Birinin dövüldüğünü iddia etmişler istiklal şubesinde, buna ne diyosunuz?

bugün istiklal'de bulunan biri olarak bir göstericiyi çalışanlarından birinin almayıp,tekme tokat saldırdığını gördüğüm restoran.yalnız şöyle birşey de var daha sonraları oraya sığınan insanlar da oldu.zannediyorum kavga olayı çalışanlarından birinin insiyatif alıp eylemciyi içeri almamasından yaşandı.

hazır başlığının altına gelmişken şunu da paylaşmış olayım;köfteci ramiz'deki tabakların altında kendilerinden bahseden eserler,yazılar vardı.ne zamandır gitmiyorum,ama aklımdan çıkmamış birşey var o kağıtta.yılmaz güney'in altmışlı yıllarda çekilmiş bir filminden alıntıydı heralde,köfteci ramiz'e gidelim diyordu bir karakter,o yoksulların babasıdır,parasız karnımızı doyururuz diyerek.kapitalizm nelere kadir.manisa'dan çıkmış küçük bir dükkan bugün bir restoran zinciri ve bugün istiklal'deki şubesinde demokrasi ve özgürlüğün yanında yoksullar için de sokağa çıkmış bir genç dövüldü.

Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

ramiz in dedesi kofteciyi kuran kisi yillar once vefat etti

ogullari 50 yasinin ustunde ama ramizi buyuten
turkiyenin bilmesini saglayanlar ogullari

bizim forumdaki ramizde bu buyutme sirasinda ailenin ucuncu kusaktaki en buyugu oldugu icin direk birebir babalardan biri sayabilirsiniz.

oda 30 yasinin ustunde
Komutan said:

quixef said:

ORLY?

Hacı forumca sizi yemiş olmasın. Ne bileyim adamın dedesi ramizdi kendi de mi ramiz. veya adam madem ramiz niye biz şunca pati bi köftesini yiyemedik?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iftira filan değil adam kendi açıklamasında biz politik değiliz falan filan diye kıvırmış.

Ben de kafamdan vurulup beyin kanaması geçirdiğim de hastaneden çıkar çıkmaz olay yerindeki bir esnaftan kamera görüntülerini istemiştim polisi bulmak için. O da işte sana veremeyiz resmi yazı lazım filan demişti.

Umarım o da batar, ramiz de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ramocan yani ramiz arkadasim. bizzat taniyorum. karalama kampanyalari icin geziparki olaylari cok kullanildi. ha bazilari dogrudur belki ama bazen de asilsiz seyler yaziliyor. ramonun o tip bir olay ile en ufak alakasi yok ben kendim kefil olayim.

ha zaten gecen basin bildirisi yaptilar, arastirdiklarini ve oyle bir sey olmadigini belirttiler. franchise oldugundan butun subeleri de %100 kontrol etmeleri beklenemez zaten. tutup markaya bok atmak yerine eger haber dogru ise subeye yonelik tavir takinilmasi gerek.

gel gelelim karalama yazisi ya gercekten de asilsiz olarak sirf markaya bok atmak icin yaziliyor, ya da hakikaten ne dedigini bilmeyen denyolarin yazdigi bir sey.

kofteci ramiz da franchise isine girdikten sonra oldukca genisleyen bir kofte restorani zinciri.

ramo da kofteci ramiz markasinin ortaklarindan (kendi ailelerinin markasi zaten). dedesi tarafindan akhisar da kurulmus. hic mi dedesi ile ayni isme sahip olan yok aranizda? TR de oldukca populerdir. Kendisi de ayni isme sahip.

amma tantana ettiniz he. :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla size söyle bişey anlatıyım telefonum çalındı köfteci ramiz forum bornova şubesinde gps ten hala baktığımda o dükkanda gözüküyordu ve tepsinin altındaydı 10 saniye sigara için çıkıp ah telefonumu unuttum diyip içeri girmiştim ne tepsileri gördüm ne telefonu çöplerini bile aratmadılar bana.sivil polisler şüphelendiğim kişiyi sorgulayamadı çünkü sevgili restoran müdürü bizim çalışanlarımız cemaatin öngördüğü kişilerdir bizde öyle şey olmaz ben sorgulatmam dedi.o gündür gitmiyorum ramize ben buna birebir tanık olduğu için çok da eminim böyle bişey olabileceğine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...