Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vajinismusu yenip hamile kalmak isteyenler :)))

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Patide bazıları uyuz olsa da çok güzel bir yöntem var, biri gelip "dohtor yoh mu bişey soracam" yaptığında direk "doktora git" diyip geçiyorlar.

cinsel eğitime bak, "poponun altına yastık koy" diye cinsel eğitim mi olur hele bi onu desene? o naaasssıı bir cinsellik öyle. cinserlik. uh.
Sosyal ağlarda paylaş

Su sitede en cok prim yapan basliklar vajinismus, hymenoplasty, estetik ameliyat burun ozellikle, diyet konulari falan. Bir ara fake le baya takilmistim canim sikilinca girip okuyordum ordan biliyorum. İçler acisi biryer.

Flam said:

Biz hala "aşk" var zannedelim. Sevgiye inanalım. Sentimental, emo olanlar biz erkekleriz aslında. Kadınlar zerre duygusal değil.

su konuda cok haklisin ben bu kaniya vardim baya once. Kadinlar duygusal falan degil, sadece duygu somurusu yapiyorlar cok guzel
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya gidemio işte belli ki soramıo doktora. o kadar kolay deil bu işler. Hala kadına şiddetin hayvan gibi oldugu ülkede, vajinismusumu konuşacak herifler hehehe.

bak çözülmüş bi çoğunun sorunu ne var yani bunda.

yok daha neler ya şu siteye üye olup yazabiliyosa oraya gayette utanmadan doktora gider hani doğuda moğuda olsa eyv utanır çekinir bilmez de googleda vajinaya giren penis diye arat cnms öyle götünün altına yastık koy dene diyen kadın mı utanacak doktordan ahhaha
o doktorun altına yastık koyar be
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya gidemio işte belli ki soramıo doktora. o kadar kolay deil bu işler. Hala kadına şiddetin hayvan gibi oldugu ülkede, vajinismusumu konuşacak herifler hehehe.

Valla ben doktora dömelip bana iki parmağını sokmasına izin vermiş bir adam olarak o kadar da zor olduğunu düşünmüyorum. (evet rektal tuşe, bilen bilir. bilmeyenler illa ki öğrenir, her erkek tadacak o iki parmağı boşuna artistlik yapmayın hehe parmak nasıldı falan diyerek:D )
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Suark said:

yok daha neler ya şu siteye üye olup yazabiliyosa oraya gayette utanmadan doktora gider hani doğuda moğuda olsa eyv utanır çekinir bilmez de googleda vajinaya giren penis diye arat cnms öyle götünün altına yastık koy dene diyen kadın mı utanacak doktordan ahhaha
o doktorun altına yastık koyar be

yahu internetle o aynı şeymi.

kadın bi arkadaşımız gelip anlatsın yahu şunlara, bunlar o kadar kolay işler değil, sen erkeksin senin için değişken 3-5 ken onun için 3000-5000 yani.

ben direk doktora utanmadan falan çükümü gösterebiliorm ama her jinekoloğa gidemio kadınlar felan.
Kolay değil, hele küçük bi yerdeyse ooo hayatta gidemez.
burda yazdığında, kim olduğu belli mi? değil. Nickin ardına gizlenebiliosun neticede. Mis gibi.

bu kadar da bihaber olmayın canım.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

abi mum nedir ya, tamam kadın cidden anlamıyor etmiyor ama kocasında da mı akıl yok lan vibrator diye bişi var anasını satayım

mum ne ya

mum ile içindeki ateşi hep canlı tutuyor, harlıyor işte. Metaforik bir öğe olarak kullanıyorlar mumu.

Ayrıca her mum damladığında ufak ufak alacağı hazları düşünsene.. mmmmmmmh
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

zealea said:

sessizcekimsesizce said:

şuan yumurtlama dönemindesin ve sen buralarda dolanıyosun git kocanın yanına :) geçmiş olsun canım..

yok hehe su an reglim. napiyim kocayi, daha jinekologa gitmedim. sizleri önden alalim. ben pesinizden anca gelirim. önce tatil, sonra jinekolog sonra tutarsa

erkekler, kocalar yalnızca sperm üreten vibratörlerdir.

çirkinleşme Flam demeyin sakın boğazınıza çökerim. Çünkü zaten yeterince çirkin mevzu, bu kadınlardan daha çirkinleşebileceğimi zannetmiyorum. Biz hala "aşk" var zannedelim. Sevgiye inanalım. Sentimental, emo olanlar biz erkekleriz aslında. Kadınlar zerre duygusal değil. Nası sinirlendiysem kız arkadaşımla da kavga çıkardım durduk yere.

Geeky olacam. Bilgisayarımdan başka bir şeyle muhatap olmayacam.

O olacak.

Şunun doğruluk payı var ama bu cinsiyet le alakalı değil. Bence direk potansiyel ile alakalı. Evet kadınlar default olarak yin olmaya uygunken erkekler yang olmaya uygun.
Evet farkındalığı düşük kadınlar kendi tabiatına da sahip çıkamıyor aynı durum erkekler de de var. Kadında bu sevgiyi dönüştürememe anlayışlı olamama hoşgörülü bağışlayıcı vs olamama şeklinde görülüyor. Erkek de de güçlü olamama aktif olamama yumuşakbaşlı olamama veya kısacası gümbür gümbür olamama içinde ateş barındıramama şeklinde ortaya çıkıyor.

Düşünsene kadınsın avantajın olmana rağmen kendini o alanda geliştiremiyorsun. Bir de şu var gençliğinde çok duygusal olan kadınlar erkeklerden sürekli kazık yedikçe fazla duygusal olmayacağımı bilinçaltına kodluyorlar ve böyle yaşamaya başlıyorlar. Aynı durum erkekler içinde geçerli sürekli asan kesen nemrut höt dedimi oturtan erkekde bir süre sonra çevresinde kimseyi bulamıyor ve bu seferde aşırı toleranslı olmaya başlıyor bu da yanlış.

Esas kendi cinsinin bütün özelliklerine sahip çıkıp sevgili ile dengeyi yakalamak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...