Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

turretlerın takıp etmemesı sacmalık zaten
hadı aksıyon olsun hard mode olsun dıye ufak gemılere onu yapmazsın da
buyuk gemılerın ufakları vurma ımkanı yok obur turlu ( anlattıklarınıza dayanarak soluorm bunu )

takıp edenler az vurur, etmeyenler cok vurur falan fıstık

missile lar varmı
Sosyal ağlarda paylaş

abi 1 missile 2 cannon taktım, silahları deploy ettiğimde life support'a fln enerji kalmıyor hahaha.

outfit ekranını geliştirmeleri gerekiyor, enerji ne kadar var, neye yeter fln mod takıp çıkarırken göstermesi gerek. istasyona aldığın fiyattan satabiliyosun en azından

bi de mordor mu ne öyle bi gezegene gittim, geri dönemiyorum abi, başka gezegene geçiş yok navigationda neden anlamadım...

cannon bu arada çok iyi göründü gözüme ya. büyük ihtimal shield'e karşı etkisi azdır ama hull'u eritiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

patlamış eagle ve bütün modlarını 3k cr'e alabiliyorum yine, çok iyiymiş

Abi eagle almayin lan cok kotu, warp yapamiyon sidewinderla yaptigin yerlere.

Direk hauler almaya bakin 22k para 16 kargo slotu var. 4-5 runda savlam para koparip ust seviye gemi alirsiniz. Ben transportera kascam en son da anaconda zaa
Sosyal ağlarda paylaş

Of ya acayip cekici gozukuyor oyun. Cok pahaci meret ya of..yanlislikla aliversem, hani kaza olsa..pisman olurmuyuym acaba?

Ticaret falan da var hemde, WCPrivateer/Eve kokusu aliyorum..direk sorayim;

Eksik gordugunuz yada begenmediginiz, kisaca eksileri neler oyunun? Multi durumu ne kadar hissediliyor falan?
Sosyal ağlarda paylaş

pvp'lik bişey görmedim henüz. oyuncular kendi hallerinde takılıyor. hatta kimin oyuncu kimin npc olduğunu ayırt etmek bile zor.

friend sistemi henüz düzgün çalışmadığı için zaten oyuncular organize grup olup itlik kopukluk yapmıyor anladığım kadarıyla. ben şahsen group oluşturup radarda birbirimizi ayrıca görebildiğimiz belirgin bi sistem beklerim itlik yapmak için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...