Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Speed Grift'te exp. blast wizarddan iyisi yok galiba. 2.30 dk'ler falan görüyorum 55 - 60 arasında. Gerçi bazen elite pack olmuyor falan 4 dk'ye çıkabiliyor süre. Ama yine de iyi diğer wiz. buildlerinin 5-6 dk altına inemediğini düşününce.

Gearım kötü bu arada, elimdeki Wand of Woh 2300 dps falan, ramaladni de yoktu basmaya :(
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Speed Grift'te exp. blast wizarddan iyisi yok galiba. 2.30 dk'ler falan görüyorum 55 - 60 arasında. Gerçi bazen elite pack olmuyor falan 4 dk'ye çıkabiliyor süre. Ama yine de iyi diğer wiz. buildlerinin 5-6 dk altına inemediğini düşününce.

Gearım kötü bu arada, elimdeki Wand of Woh 2300 dps falan, ramaladni de yoktu basmaya :(

4 dakkada grift donmek eger gem lvllamiyorsan iyi bir sey degil ki abi keystone harciyorsun cunku girip bi de 4 dakka tx farmlaman gerekiyor bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu salak augment olayı için gem levellıyorum ben ya. Dünyanın en sıkıcı şeyi. 55-60 lvl arası grift'e girip dönüyorum. Level 50'ye kadar zaten %100 chance. Gerçi çok vaktim yok daha 2 tane gem'i 50 yaptım kendi kullandıklarım haricinde. Onlar da 70'e yaklaştılar bakalım.

Augment bu arada kümülatif olarak bayağı op bir olay anasını satayım, kendimi mecbur hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...