Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

µh said:

hiç efektif bir knockback skilli yok mu bu classda bracerdan gelen buff için? condemn-vacum kullanıyordum da dandirik baya

Bu kadar overpower bir class yapip en kralindan strongarm skilli koymasalar olmazdi zaten.

Tabiki var, judgement - mass verdict. Ustelik arkadas 20 yard ve 6sn de immoblise ediyor. Ayiptir, gunahtir...
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

µh said:

hiç efektif bir knockback skilli yok mu bu classda bracerdan gelen buff için? condemn-vacum kullanıyordum da dandirik baya

Bu kadar overpower bir class yapip en kralindan strongarm skilli koymasalar olmazdi zaten.

Tabiki var, judgement - mass verdict. Ustelik arkadas 20 yard ve 6sn de immoblise ediyor. Ayiptir, gunahtir...

yerlerinden oynatmıyor çoğu zaman sadee rootluyor o ya
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

nihlathak said:

µh said:

yerlerinden oynatmıyor çoğu zaman sadee rootluyor o ya

Dmg'in artmiyor mu? kb effecti almiyor mu moblar? Benim gordugum aliyordu ama tabi ince ince test etmedim.

Sam said:

vakumlu condemn cd'si daha kısa ve dmg'li eğer maksat sırf kb efekti vermekse. dahası 3sn boyunca birkaç kere çekiyor etraftan, judgment tek sıkımlık.

vacuum vs judgement yapmanin anlami yok, ikiside farkli ozelliklere sahip.

Vacuum 15 yard, judgement 20 yard.
Vacuum playerin etrafinda olusuyor, judgement istenen bolgeye atiliyor.
Vacuum sadece cekiyor, judgement immobilise ediyor.

Tabi bunun yaninda

Vacuum 15sec cd, judgement 20.
Vacuum holy dmg veriyor, judgement sadece movement imparing effect

Baska kafalarda skiller, tek ortak ozellikleri ikisininde pulluyor olmasi.

(Adi vacuum kaldi condemn'in bu arada.)
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Foh-Reverberation
Gathering Sweep
Judgement-Mass Verdict
Shield Bash-One on One
Steed Charge-Ramming Speed
Condemn-Vacuum
Falling Sword-Flurry
Phalanx-Stampede
Blessed Shield-Piercing Shield
Başka varmı la ?

Dimiştim kınok beck için ama

Oyun içi knockback (geri depme olmasına gerek yok mobun pozisyonunu değiştiren her skill knockback olarak geçiyor vortex büyüler dahil)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...