Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata gelir miyim ?

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

Beyler trol falan dendiği için olayları daha fazla anlatmayacaktım. Zaten fazla bir olayda gelişmemişti.. Ta ki şu ana kadar

23.08.2013 her zaman ki gibi saat 20:00 sularında köpeklerimi bahçeye tuvalet ihtiyacı için indirdim. Bir süre sitenin çardak diye tabir edilen banklarında oturarak bir sigara yaktım. Kendi oturduğum daireme doğru bakıyordum, üst katımın ışığına gözüm kaydı. Sigaram bittikten sonra bir süre daha oturdum. Köpeklerimin tasmasını takarak asansöre doğru yürüdüm. Asansör katları sayıyordu 4-3-2-1.. Kapı açıldığında sevinç yanında bir arkadaşı ile birlikte topuklu ayakkabılar, bol makyaj ve ağır bir parfüm kokusu ve kahkaha sesleri ile kapıda gözüktüler. Köpeklerin şımarması ve üzerlerine atlaması ile kısa süreli bir kaos ortamı oluştu. Yanındaki arkadaşı alçak bir ses tonu ile "ayy bumuydu" diyerek eğildi. Köpeğimi uzunca bir süre kafasını okşayarak sevdi. O sırada ben ve sevinç ayakta durarak selamlaştık "nasıl gidiyor, geldimi mamalar" tarzı kısa konuşmalar geçti. Daha sonrasında görüşmek üzere diyerek ben asansöre onlar apartman kapısına doğru yöneldi. Her şey 10-15 sn kadar sürdü.

Yaklaşık 45 dk önce asansör sesine köpeklerim havladı. Asansör üst katta durdu. Yine 2 bayanın kahkaha sesleri ile apartman gecenin bu saatinde inliyordu.. Yaklaşık 25 dakikadır üst tepemde muhtemelen karaoke yapıyorlar. (now playing)Gülşen - Kardan Adam şarkısını çıplak sesle söylüyorlar. Elimde hare likörü ile paticiğe bu yazıyı yazıyorum. TV de baytahmin açık. Köpeklerim uyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen totoş muhabbetlerine aldırma. zaten fake falan olsa anlattıkların bu zamana kadar 100 kere bafiledim diye anlatırdın. o sebepten fake değilsin ben inanıyorum.

bana kalırsa yapman gereken de , yanayana geldiğinizde köpeklerle ilgili mevzudan çıkıp biraz daha farklı muhabbetler etmeye çalışman. sonuçta köpeklerle ilgili muhabbet bi yerde tıkanıyordur.

belki de kadından hoşlanmadın tipin değil. o sebepten de yanaşmıyo olabilrsin. gerçi bunu sana sormak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...