Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata gelir miyim ?

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

Dünyanın en korkak köpeğine sahip olduğumu daha önce belirtmiştim.

http://forum.paticik.com/read.php?22,6212033,page=1

Yalnız yaşıyorum, üst katıma 32-33 yaşlarında yalnız yaşayan bir bayan taşındı. Bahçede ayak üstü sohbette, kendisinin diş doktoru olduğunu buraya yeni taşındığı için köpeğinin korktuğunu ve çok havladığını, 1-2 günlük süreç içerisinde yavru köpeğine benim bakıp bakamayacağımı sordu. Tamam diyerek kabul ettim. Telefon numaralarımızı verdik birbirimize. Kendisinin yarın erkenden kalkacağını bu saatde uyandırmak istemediğini belirterek, köpeğini hemen vermek istediği için evine davet etti. Garibime gittiği için kibarca sağolun işim var gibi bahaneler bulup kapıdan köpeği alarak alt kata evime geldim.

Biraz önce arayarak;
*Alo; merhaba burak bey müsaitmisiniz acaba ?
-Merhaba sevinç hanım tabi buyrun;
*Rocky'i size yük olduğunu düşündüğüm için, bir süre ev yerine kendi muayanemde bırakmayı düşünüyorum. Sizden ricam işiniz yoksa eğer rocky'i getirebilirmisiniz. 19:00'da hastam geleceği için geçe kaldım.
-Hm tabi olur çok uzak değil dimi
*Yok yok sitenin 2 üst sokağında xxx adres.
-Anladım
*Çok çok teşekkür ederim, bir yorgunluk kahvesi ısmarlarım artık kih kih kih
-Olur tabi teşekkürler.

Genel olarak konuşmalarında bir kokanalık ve çarpıklık sezdim. Gay değilim ama bir anda oluşan samimi konuşmalardan kıllandım. Ayrıca muayaneye neden çağrıyorsun ::o

Kahveden sonra buzlu küvette uyanır mıyım ? Ne dersiniz hiç uğraştırmadan direk böbrekleri gazete kağıdı ile verim mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...