Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unoffical Paticik Torrent Paylaşim Portalı

cantug

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

miyaw33 said:

Esnaf said:

yok dvd seti patide konusu bile var

http://forum.paticik.com/read.php?32,3829066,page=1

buldum ama filefactory e upload edilmiş :P torrent bulamazsam 12 dolar verip burdan çekicem.

Esnaf torrentleech de var, hem Tekteker hemde tüm dvdler tek linkte var
ordan banlandım ya :(

piratebayde bile var ya
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bir de, illegal paylaşım sitesi linkinde forumun adını kullanırken kimden izin aldın abi?

Forumu patlatma kampanyası mı düzenliyorsun çaktırmadan?

onun önünü alamazsinki sitede forumla baglantili hiç bişi yok ...

Başkasıda alıp kullanabilir bunu sonuçta...
biz bizim için kullanıyoruz.

Her site içeriğine göre ceza alır bundan çok daha fazla sorunlu illegal içerik var forumda merak etme (btk ya göre)...

paticik isim hakkını alırsam nolcak peki ozaman ? sex shop olsa birde o ?... yani üzgünüm ama zaten yasal bir topluluk değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

paticik isim hakkını alırsam nolcak peki ozaman ? sex shop olsa birde o ?... yani üzgünüm ama zaten yasal bir topluluk değiliz.

ya cantuğ güya fbisin, helikopterlerin, füze atarların havada uçuyoda, bi bok bildigin yok. bu kadar belli etme kendini bari.

paticik ismini tüm sınıflarda almadıgın sürece yapabileceğin bir şey yok. burası bir forum, seksen tane sınıf var isim hakkı için. paticik ismini alıp, seks shopun uyduğu kategoride alsan bile paticik ismi kalır. o sınıflarıda alman lazım. sendede şizofreni dışında o kadar para oldguunu sanmıyorum. forum direk olarak bir kategoriye bağlı değil. hep bir yolu bulunur. git al alabiliyosan. ayrıca isim hakkını almadığın bir şey, seni yasal olmayan bir topluluk yapmıyor.

umarım cantug nickinin veya editor nickinin isim hakkını almışsındır. yoksa yasal değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

cantug said:

ya cantuğ güya fbisin, helikopterlerin, füze atarların havada uçuyoda, bi bok bildigin yok. bu kadar belli etme kendini bari.

paticik ismini tüm sınıflarda almadıgın sürece yapabileceğin bir şey yok. burası bir forum, seksen tane sınıf var isim hakkı için. paticik ismini alıp, seks shopun uyduğu kategoride alsan bile paticik ismi kalır. o sınıflarıda alman lazım. sendede şizofreni dışında o kadar para oldguunu sanmıyorum. forum direk olarak bir kategoriye bağlı değil. hep bir yolu bulunur. git al alabiliyosan. ayrıca isim hakkını almadığın bir şey, seni yasal olmayan bir topluluk yapmıyor.

umarım cantug nickinin veya editor nickinin isim hakkını almışsındır. yoksa yasal değilsin.

bibok bildiğin yok u okuyunca bişi diyeceksin sandim sonuna kadar okudum okumaz olaydim bende bişi diyeceksin sandim o dediklerini 15 yaşındaki yiğenim bile biliyor :) ben paticik isminden bahsettim sen firma tescilinden bahsetmişsin. Bravo...

Ne bu nasıl bir haterlık anlamıyorum ki...
sanki ticari amaçlı şeyler yapıyoruz şurda.
öyle bi düşüncem olsa public açar tüm forumlara yazardim aha yeni torr sitemiz diye...

biraz insan olun ya ciddiyim biraz ikitaraflı düşünüp laflar edin herşeyi kötü tarafından anlayıp kullanmayın.

insanlığınızı kullanın lütfen.

Bu arada gerge :) haha neye ayıp...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...