Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

coca cola nın en anlamlı reklamı

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Reklam aslinda baya yanlis lan.

Hani acik acik soylemese de , call centercilari eziyo.

Bu utanilacak bir sey degil ki, senin isin aonucta. Temizlikci de olsan bunu soylerken insanlarin utanip sikilmasi sirf baskalari onlari kucuk gorup asagiladiklari icin.

Yasasin bagimsiz call center calisanlari haklari dernegi !

Hepinizin g.tune koyim bu arada. Telefonum susmuyo lan bitun gun. Marketinginize sokayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Reklam aslinda baya yanlis lan.

Hani acik acik soylemese de , call centercilari eziyo.

Bu utanilacak bir sey degil ki, senin isin aonucta. Temizlikci de olsan bunu soylerken insanlarin utanip sikilmasi sirf baskalari onlari kucuk gorup asagiladiklari icin.

Yasasin bagimsiz call center calisanlari haklari dernegi !

Hepinizin g.tune koyim bu arada. Telefonum susmuyo lan bitun gun. Marketinginize sokayim.

Call center'larin bakimsiz hayvan barinaklarindan farki yok. Cidden yazik orada calismak zorunda olanlara cunku para/efor rate'i cok cok dusuk. Bir de gunde 10-12 saat konusmak nedir ya ? Amelelik kadar agir is resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere çalışmıştım call center olarak. Hakikaten zordu çünkü şu lanet ülkede insanlarla uğraşmak kadar leş ve zor bir durum yok. Kaç kürtten küfür yedim hatırlamıyorum bile. Adam kendi cahilliğinin faturasını size kesiyor ve yarı türkçe yarı kürtçe ana avrat söverken mal mal dinlemek zorunda kalıyorsunuz ve telefonu müşterinin yüzüne kapatamıyordunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...