Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

ios 7 tasarımı çok kötü ya. iphone 5s şahane elegant şık bi tasarım olmuş, özellikle home butonunun kendisi, etrafındaki halka falan şahane. ama ekran kenarları yine aynı kalınlıkta.

ama arayüz çook kötü. ios 6 tasarımı çok daha şık ya. çocuk telefonu gibi lan ios 7. aylardır kullanıyorum zerre alışamadım, gerçekten berbat.
Sosyal ağlarda paylaş

iOS7 18'inde çıkıyor.

Ben ilk iPhone duyurulduğunda Türkiye'ye hemen gelmez diye iPod Touch getirtmiştim bir haftada, sonra iPhone 4 ile de telefon olayına girmiştim, 4'e kadar beklememin nedeni Retina display'i beklememdi, 4'ten beridir de kamerada bir gelişim beklediğimden upgrade etmiyordum. SlowMo gibi özelliklerle istediğimi verdiler, 5S'e geçilir direkt.

5C denildiği gibi daha ucuz olmalıydı, orta segmente hitap etmiyor kesinlikle, 5C satışları Apple'ı zorlayacak bence.

Yoksa bence 5S gayet harika bir telefon olmuş. "1-2 kere kullanıp bırakacağınız" dediğiniz fingerprint sensor'ü ilelebet kullanırım yani, sırf password girmeye üşendiğimden telefonu şifrelemiyorum ben, ayrıca app store'da da işe yarar. Ve tabi ki external kullanımıda olacaktır, evin kapısını telefonla açmak istiyorum mesela :D.
Sosyal ağlarda paylaş

5 i kaldirip 5c getirdik deyip fiyati ayni tutmak resmen kerizlemek lan yalniz. Renkten menkten nekadar genc varsa, hatun varsa hatta coluguna cocuguna bile bu 5c'yi satar bi sekilde. Kararsiz kaldim simdi, androidden kurtulamda nasil kurtulursam kurtuluyum kafasindayim heralde bende 5s alcam.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar ekran harici bence doğru yöndeler..

ios7 modern tasarım konseptlerine gayet uygun halde. işlemci 64bit. ios7 ile androidde olmayan iwork ler bedava gelecek. büyük bir kullanıcı kitlesi için bence çok doğru hamleler.

5c bence doğrudan çin pazarı için. parası olan avrupalı amerikalı zaten 5S alacak.

yavaş yavaş Ax işlemcili macbook, mac, macbook air e doğru gidiyoruz. tahmini 5 sene içerisinde tüm apple cihazları A serisi işlemcili olacak.

5S alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

roket bilimi tartışıyorsunuz sanki ne taktı millet kafayı şu aptal aletlere ya

abicim millet sanal oyuna takiyor kafayi goruyorsun hadi bunlar gene hardware ele avuca aliyorsun.. konuscaz tabii..

yok su kayanin arkasindaki kopegi kesince su item dusuyor oooo.. diye millet onlarca sayfa dosuyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...