Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

Ya

iPhone yaptı diye 64 bit üzerinde çalışacak herkes geyiğini heralde bir 20 kişi aynı sözlerle yaptı herhalde.

Bu arkadaşlara demek istediğim "ya ne olacağıdı"

RAM 3GB a dayandı tabletlerde, daha fazla arttırmak isterlerse ilk yapmaları gereken bu, sanki Apple 64 bit i icat etmiş gibi konuşmayın şurada.
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft mu apple'ı alıyor? Nokia mı Apple ile dalga geçiyor? Neler okuyorum şu konuda hahah.

Nokia'nın mobile kısmı satılık şuanda, adamlar satış yapamıyor. Microsoft zaten Windows 8 ile acaip sıkıntılı, çoğu müşterisini Apple'a kaybediyorlar. Üstelik iki başarısız firma birbirlerine talip şuan, MS Nokia Mobile'ı almak istiyormuş.

Eleştirmek için kasın istediğiniz kadar, 64bit'inden girin fingerprintinden çıkın farketmez. Yine deli gibi satacak Apple. Motorolla fingerprint ile dalga geçmiş mesela, Apple kullanıcıları deli gibi kullanıcak fingerprint'i. Çünkü Apple'ın zaten en büyük başarısı sundukları teknoloji'yi kullandırtıyor, Samsung gibi feature koyup, kullanıcıya kaparttırtmıyor onları.

GSM arena'da ki bütün tweet'lerde sineklerden gelmiş, Samsung tek rakip yani.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Türkiyede operatorler adam gibi kontratlar sunsa 24 ay taksitle alınırda işte malesef kan emici oldukları için unlocked kovalıyoruz.

Yoksa US'ye yaşıyıpta unlocked alıcağımı pek sanmıyorum illa giderim 24 ay kontratla alırım adam gibide kullanırım.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...