Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

dikkat komplo teorili analiz:

5'in üretimden kaldırılmasının sebebi bence aletlerin arıza geri dönüş, şikayet ve değişim oranının eski iphone'lara göre çok daha yüksek olması. tanıdığım tüm iphone 5 sahiplerinin telefonlarında ya yanlarda soyulma var, ya power tuşu sorunu var, ya home tuşu sorunu var, 2 sene dolmadan garantiye gönderip yeni telefon alan çok. dolayısıyla herifler 'hatalı' buldukları tasarımı değiştirip, eskisini tamamen çöpe attılar diye düşünüyorum.

tasarımı deiştrip derken şeklini değil, malzemesini mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

microsofta orta acıldı yalnız burdan çok pis vurabilirler
ios7de de wpye benzeyen kısımlar var

nokiadan sonra renkli tlefonlar bide ohş gelsin reklamlar işte

lumia serisi ilk cıktıgında epilin tek renkliliğinden vurup duruyordu

hola, zaten nokia vurmaya baslamış bile, yeni gördüm twitterdan koydukları şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

5'in üretimden kaldırılmasının sebebi bence aletlerin arıza geri dönüş, şikayet ve değişim oranının eski iphone'lara göre çok daha yüksek olması. tanıdığım tüm iphone 5 sahiplerinin telefonlarında ya yanlarda soyulma var, ya power tuşu sorunu var, ya home tuşu sorunu var, 2 sene dolmadan garantiye gönderip yeni telefon alan çok. dolayısıyla herifler 'hatalı' buldukları tasarımı değiştirip, eskisini tamamen çöpe attılar diye düşünüyorum.

tasarımı deiştrip derken şeklini değil, malzemesini mesela.

şahsen ben geçtiğimiz şubat ayında barcelona'dan aldığım 5'i üzerinden 2 hafta geçtikten sonra paris'te değiştirmek zorunda kaldım wi-fi problemleri yüzünden. oradaki abiyle yaptığımız görüşme sonrası arıza oranın epey bir yüksek olduğundan bahsetmişti, yakın zamanda da böyle bir şey okumuştum oran yüksek imiş.

5'inden kaldırılması beni de böyle düşünmeye itti biraz. ama şu fiyat politikası ile avrupa'dan telefon almanın esprisi iyice yitirildi, ne bileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

cabiria said:

Flassh said:

ve hala 16 gb hafızalı telefon üretmek(td)

şuna katılıyorum. hayır zaten ios 7 min. 3-4 gb götürüyor. çok kötü çok. min 32. lazım artık

İyi de Android tarafında durum daha vahim. Yanlışsam düzeltin SD kartın yoksa flash memory li 16gb tel bile yok sanırsam. 16 GB bencede çok az, hatta bana 32 gb bile yetmiyo. Nasıl oluyo abeee diye soranlara 11 gb foto galeri, mp3 ler, eh birazda video koy ki (dolu dolu değil o da) harbi yetmiyo. Min 32 GB olmalı, 64 olayı 5S için çok iyi ama fiyatını TR ne yapacak bakalım operatörler.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

O degilde mac pro bilmemne falan baska hicbisey göstermedilermi event'ta? Hani eylulde urun yagmuru olacak diyolladi? Sadece iphonelarmi tanitildi?

Harbi yeni imac güncellemesi yok, macbook pro yok (hadi air ler haziranda güncellendi), OS X mavericks den bahsetmediler bile, yeni ipad vs yok e güncellenmiş apple tv de yok. Adamlar bildiğin Ağustos Böceği olmuşlar.

Ki her zaman yeni iOS yeni cihazın tanıtıldığı gece güncelemeye sunulurdu. Ona bile 18 Sep dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...