Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

Silphatos said:

p250 hakkaten baya iyi yalnız, pistol roundlarda gerek yok glock veya usp/p2000 varken herkresde ama ecolarda karşısı silahlıyken çok işe yarıyor. hiç kullanmıyosanız deneyin arada göreceksiniz

denedim ve sonuclari bekledigimden iyi cikti

biz csyi iyi biliriz
Sosyal ağlarda paylaş

üf distinguished master guardianım ama karşıya 1 tane gold nova master geldi niyeyse.
skor 11-3'ken de karşıdan başka biri arkadaşının kafasına sıkıp çıktı 7 gün ceza aldı ahaha.
dün oynadığım adamlar global elite gibiydi bugün gelenlere bak.
bi de dün 90 pingim vardı bugün max 70 gördüm.

http://k1311.hizliresim.com/1h/t/uw4j9.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda çoooooook fazla trol var ya. Trollediklerini zanneden sığırlar ile dolu.
1. ruslar
2. fransızlar

gönlümde taht kurdular resmen. Oyun başı 10 can bırakanından tut, bombanın yerini yanlış söyleyenini geç, oyun bitesiye kadar saklambaç oynayanından sola dön oyun başı milleti flaşlayanına kadar ne ararsan var.
guardian rütbelerine düştüm. Oyunların hepsi böyle geçmeye başladı. 5 oyundan 1 tanesi normal oluyor. O derece rezillik...

hele 3-4 arkadaş girip, her oyun tanımadıkları adamı sırayla vurmaları 10 numero. Zaten daha sonra vote ile şutluyorlar. Ne güzel ceza almadan böyle şeyler yapabilmelerine izin veriyor oyun. Sırayla seni öldürseler bile önemli değil.

not: guardian diplerden bahsediyorum. Zaten guardiandan yukarı çıkamamıştım :P. Ne zaman novalarda gelmeye başladı oyunlarım böyle oldu. Biraz dişimi sıkayım diyorum ama imkansız. Yenildikçe yeniliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi giriyorlar, oyun içinden sohbet ediyorlar 3 kişi. Yalvarıyorsun aynen devam. Muteliyorsun "bizi niye duymuyosun" diyip oyundan atmaya çalışıyorlar. Zaten votelerin 3 ü garanti, diğer mal da oy verince tamam..
Birde çok kötü oynuyor bir çoğu. Hani şarkı söyleyemeyen sesini kötü yaparak şarkı söyler ve bunu marifet sanırya aynısı. m4 karşısında bıçakla gidiyor (adamla kendi arasına flash atıp. 2 side kör. vs. :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...