Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Sanırım 10 win'de bir rank'in değişiyor. O arada kazandığın maçlardaki k/d'in etkiliyor. Öldürdüğün veya öldüğün kişilerin rankları etkiliyor mu o kadarını bilmiyorum, belki wiki'de yazar.
Matchmaking yaparken işe yarıyor rank, seninle denk seviyede adamlarla eşleştiriyor.
10 maçta legendary eagle aldıysan baya iyi oynamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya öyle iyi oynamadım aslında gözlerim eskisi gibi değil artık perte çıktı.
takımdan ayrı oynadım hep maçlarda t iken splitle fake atıp zaman kazandırmaya çalıştım bizimkilere, ct iken mid gidip arkadan rush deneyip adam düşürmeye çalıştım. öteki türlü saçmalama ihtimalim yüksek oluyor çünkü.
bu arada sağ olasın bilgi için.
Sosyal ağlarda paylaş

hitboxlarda sıkıntı yok, 64tick serverlar yüzünden bu yoksa landa veya 128tick serverlarda böyle bi şey yok, matchmaking tamamen yalan ama o ayrı. 128 serverlarda oynarken başka oyun oynuyomuş gibi oluyosun ping daha kötü olsa bile vurdun mu vuruyosun ama valve bi yapmadı şunu 1 yıldır

15 dolarlık tek ödeme için binlerce serverın bandını 2 kat arttırmamak belki mantıklıydı ama artık item getirdiler 300 dolardan bıcaklar falan havada ucusuyo, keyler, crateler falan hayvan gibi kar ediyodur csgo, artık bi el atmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

hitboxlarda sıkıntı yok, 64tick serverlar yüzünden bu yoksa landa veya 128tick serverlarda böyle bi şey yok, matchmaking tamamen yalan ama o ayrı. 128 serverlarda oynarken başka oyun oynuyomuş gibi oluyosun ping daha kötü olsa bile vurdun mu vuruyosun ama valve bi yapmadı şunu 1 yıldır

15 dolarlık tek ödeme için binlerce serverın bandını 2 kat arttırmamak belki mantıklıydı ama artık item getirdiler 300 dolardan bıcaklar falan havada ucusuyo, keyler, crateler falan hayvan gibi kar ediyodur csgo, artık bi el atmaları lazım.

tick rate mantığını anlatsanıza yetkili, araştırmaya üşendim =)))
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bi giriyim dedim tekrar oyuna, arms deal olayından bi kontrat gelmiş bana, açtım içi bomboş. Steam'deki bi guide'a baktım, aşağıdaki liste item dolu, adam ordan 10 tane seç falan demiş ama dediğim gibi bende bomboş.

Oynayıp oynayıp bi şeyler düşürerek mi dolduruyoruz onu? Öyleyse item düşürmenin şartı iyi oynamak mı? Öyleyse avuçladım da sdfsdfa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...