Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

peki bu item alma satma olaylari nasil? baslasam mi diyorum ama tf2'yi releasede baya oynadiktan sonra gecenlerde geri bi bakayim dedim bir dunya item ivir zivir gelmis karisik geldi :P

edit: bir de direk steamden alayim mi yoksa birinden referral ile alma olayi falan var mi? faydam dokunsun varsa oyle bisey :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi steam oyunu işte storeda 15 dolar, salede %50 veya 66 yiyo 5-7.5 dolar oluyo, aslında bu item updateiyle bi indirim cakmaları lazımdı ama yapmadılar. indirimsiz fiyatı da pahalı değil gerçi, zaten düşecek olan kartlar, kutular ve silahlarla birkaç haftaya o 15 doları geri kazanacaksın asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bunu merak ediyorum. Alntıdır.

Arkadaşlar ben o kadar silah kutu filan düşürdüm ama hiç key düşürmedim düşüreni de görmedim. Bu keyleri oyun ekranından satın alabiliyoruz, ayrıca steam pazardan da satın alabiliyoruz. Pazardaki fiyat, yani oyunculardan alınan fiyat daha uygun oluyor. Benim merak ettiğim bu adamlara key nereden geliyor. Yani oyun içi satın alıp sonra pazarda satma gibi bir saçmalık yapmıyorlardır sanırım 0.50 dolar fark var sanırım aralarında.
Bir de kasa fiyatları ile key fiyatları kafa kafa iken bugün gördüm ki 0.80 civarına gerilemiş kasalar. İş keylere kalmış. Neyse varsa bilen söylerse sevinirim bu keylerin membası nedir?

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

TF'de en azından itemlarla keyler takas yapılıyordu. Refined metal falan vardı, onların karşılığında key alıyodun oyunculardan. bunda da öyle bişeyler vardır, adama kutu düşüyodur, key'le takaslıyodur sonra keyi satıyodur falan.

Hocam benim merak ettiğim de bu keyin ilk kaynağı. Eğer adam bunu oyun içinden 2.49 a almışsa neden pazarda 2.03'e filan satıyor? Daha doğrusu pazarda satan adam neden satıyor? Bu key sana düşmemiş(buradan emin değilim işte) sen oyun içinden almışsın fahiş fiyata sonra neden satıyorsun. İşte bilmediğim bir kaynağı var nedir anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

karatan said:

Xenocide said:

TF'de en azından itemlarla keyler takas yapılıyordu. Refined metal falan vardı, onların karşılığında key alıyodun oyunculardan. bunda da öyle bişeyler vardır, adama kutu düşüyodur, key'le takaslıyodur sonra keyi satıyodur falan.

Hocam benim merak ettiğim de bu keyin ilk kaynağı. Eğer adam bunu oyun içinden 2.49 a almışsa neden pazarda 2.03'e filan satıyor? Daha doğrusu pazarda satan adam neden satıyor? Bu key sana düşmemiş(buradan emin değilim işte) sen oyun içinden almışsın fahiş fiyata sonra neden satıyorsun. İşte bilmediğim bir kaynağı var nedir anlamadım.

ülkeler arası kur farkından kaynaklanıyordu o. bu hafta gelen patch ile düzeldi, şu anda 2.60 küsür key'ler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...