Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG G2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar yazılım/güncelleme olayları beni çok düşündürüyor, iphone 5c alcam ya da LG G2. Bu LG G2'de heralde yazılım ve güncellemelerde bir sıkıntı var doğru mu? Bazı arkadaşlar şey demiş; LG G3 çıkınca, G2'yi hiç sallamayacak, güncelleştirme gelmeyecek vs vs. Bi fikir verin
Sosyal ağlarda paylaş

selam,
telefon stabil bir haldeyken zırt pırt güncelleştirme alması pek mantıklı gelmiyor bana. 1 ay içerisinde 4.4 kitkat güncelleştirmesini vermesini bekliyorum açıkçası. MrLevie nin dediği gibi malzemesi kötü,ona lafım yok fakat güzel bir kılıf ile(ben spigen armor aldım) düşme,çarpma durumlarında sorun kalmıyor,ki dün telefonu 1 metre mesafeden ekran üzeri düşürdüm ve kılıf sayesinde hiç bir şey olmadı.
g3 çıktığında g2 yi sallamama konusuna gelirsek, g2 ye 4-5 ayda bir güncelleştirme veriyorsa şu an, g3 çıktığında 8-9 ayda 1 verir. bu dediğim güncelleştirme ise android güncelleştirmesi,kendi içerisinde yapacağı fix lerde bir sallamama olacağını düşünmüyorum açıkcası.

ha bu arada güncelleştirme senin için çok önemli ise nexus al. 5c ne :D
Sosyal ağlarda paylaş

kart yuvası yok muymuş bunun

edit:evet yokmuş

aslında tam ihtiyacımı karşılayacak mı emin değilim
oyun yüklemeyeceğim
dizi yüklemeyeceğim
sadece video çekmek,uygulamalardan yararlanmak,müzik dinlemek için bir telefon istiyorum.lg g2 iyi midir bunlar için değilse ne önerirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

900-950 arasındaydı fiyatları toptancı firmadan baktım stokları bitmiş orada da 850 civarı bişiye geliyordu.

Moto g 750 tl misal 16 gb

Teknosa fiyatı 946 tl ama stok yok.Arayıp sorun gelecekse onu alın moto g yerine
Şayet istanbulbilişimde de 950 tl ama stok yok bulabiliyorsanız 100-150 tl farka değer yani.

öBtüm.

Bu arada ben de Lg g2 aldım 32 gb çok nefis bir alet :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
- 0.5" daha büyük
- 1080p 60fps video kaydı
- ön kamerası daha iyi
- işlemcinin sadece hızı değil kendisi farklı. g2de snapdragon 800, içinde de krait400 var. e975 snapdragon s4.
- g2 1920*1080 / e975 1280*768
- g2 423ppi / e975 318ppi
- g2 3000mAh / e975 2100 mAh
- g2ye official kitkat geldi vsvs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...