Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik: Kasım 2013 Celp Dönemi

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

Rewendor said:

tekrar muayene istiyorsaniz 3 nufus cuzdani fotokopisi ve 15 de foto istiyolar aklinizda olsun. biyerde yazmiyordu, bende patladi.

zarfta yazıyodu aile hekimine götürdüğün

"Tekrar muayene"yi bende aile hekimine değil önce revire sonra askeri hastaneye sevkle yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha forumda poşet şov dönmüş. giderken ne ağlıyodum ben de. üzülmeyin beyler gidip geleceksiniz içindeyken geçmeyen ama bitince de o kadar ay ne yaptım dediğiniz bir süre.

benim ağlamalarım bu başlıkta kalmış:
http://forum.paticik.com/read.php?13,6106517,page=1

peki bu poşet lafı nereden çıkmış?

iddiaya göre kısa dönemin biri bir gün botları kirlenmesin diye botlarına poşet geçirmiş... bunu gören uzun dnem askerler de durur mu, yapıştırmış lakabı. poşet lakabı da oradan çıkmış.

[hr]

[güzeller galerisi] [dünyadan komik fotoğraflar] [en güzel duvar kağıtları]
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Gittim saçları da kestirdim. Doğduğumdan beri ilk defa bu kadar kısa saçlıyım, kendimi tanıyamıyorum.

istediğin kadar kes. sırf gıcıklığına orada bir daha kestirecekler. elbet bi yerlerine kulp bulup yeniden berbere gireceksin. 100 tane bitli askerin girip çıktığı kerhane gibi berberde tıraş olup ilk banyoya (min 5 gün) kadar kıl tanecikleriyle gezip uyuyacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Rewendor said:

Gittim saçları da kestirdim. Doğduğumdan beri ilk defa bu kadar kısa saçlıyım, kendimi tanıyamıyorum.

istediğin kadar kes. sırf gıcıklığına orada bir daha kestirecekler. elbet bi yerlerine kulp bulup yeniden berbere gireceksin. 100 tane bitli askerin girip çıktığı kerhane gibi berberde tıraş olup ilk banyoya (min 5 gün) kadar kıl tanecikleriyle gezip uyuyacaksın.

Bazı yerlerde öyleymiş bazılarında değilmiş sanırım. Ben olabildiğince kısa kestirdim, artık bi daha kısaltmaya kalkarlarsa komple keltoş olacam. Görecez bakalım.

Bi de kitap okuma işi sıkıntı diyolar, bazı yerlerde inadına kitap sokmuyorlarmış 25 tane kitap aldım, okumalık, bakalım sokabilecez mi... Olmadı gittiğim yerin kütüphanesi de varmış da kendi istediğim kitapları okuma amacındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...