Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerika'da Burslu Master Yapmak İsteyen Mühendisler

aquatik

Öne çıkan mesajlar

Bir yakınımın facebook'a attığı duyuru. İlgilenenleri hemen görüştürebilirim kendisiyle.

''Duyuru! Amerika da Teksas ta burslu master yapmak isteyen not ortalaması yüksek ve ingilizce bilen elekronik mühendisi, endüstri mühendisi, makine mühendisi kız erkek genç mezunların ya da mezun olmak üzere olanların bana ulaşmalarını istiyorum.''
''Etik, yaşayan her şeye karşı hissettiğimiz sonsuz sorumluluktur.''

Tel.da görüştüğüm kadarıyla orada yaşamaya yetecek kadar harçlık ta verilecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

aquatik said:

Bir yakınımın facebook'a attığı duyuru. İlgilenenleri hemen görüştürebilirim kendisiyle.

''Duyuru! Amerika da Teksas ta burslu master yapmak isteyen not ortalaması yüksek ve ingilizce bilen elekronik mühendisi, endüstri mühendisi, makine mühendisi kız erkek genç mezunların ya da mezun olmak üzere olanların bana ulaşmalarını istiyorum.''

Tel.da görüştüğüm kadarıyla orada yaşamaya yetecek kadar harçlık ta verilecekmiş.

Ben de Temmuz ayında eğitimci biriyle görüştüm,Amerika'da bazı üniversitelerin bünyesindeki öğrencileri daha uluslararası olması için her ülkeden belirli sayıda öğrencileri burslu okuttuklarını belirtti.Üniversite ismi vermedi yalnız,Teksas dediğini hatırlıyorum.Durum bundan mı ibaret yoksa farklı bir süreç mi işliyor? Bir de sadece mühendislere yönelik bir yüksek lisans mı söz konusu?
Sosyal ağlarda paylaş

captaincanada said:

aquatik said:

Ben de Temmuz ayında eğitimci biriyle görüştüm,Amerika'da bazı üniversitelerin bünyesindeki öğrencileri daha uluslararası olması için her ülkeden belirli sayıda öğrencileri burslu okuttuklarını belirtti.Üniversite ismi vermedi yalnız,Teksas dediğini hatırlıyorum.Durum bundan mı ibaret yoksa farklı bir süreç mi işliyor? Bir de sadece mühendislere yönelik bir yüksek lisans mı söz konusu?

Detay bilmiyorum ben de, ama öğrenci arayan hocanın Türk olduğunu, bir de master öğrencisi bulmakta güçlük çektiğini biliyorum, ama niçin 3 mühendislik alanında öğrenci arandığını da bilmiyorum.

İlgilenen, görüşmek isteyen, detaylı bilgi almak isteyen kişilere, duyuruyu yazan kişinin tel. ve mail adreslerini veriyorum, o da sanırım Amerikadaki hocayla görüşmelerini sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...