Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yatak tavsiyesi

Llama

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.
İki yatak için de İnternette yorumları okudum.

Yatsan için yakın zamandaki şikayetler yatakta koku olduğu vs. yönünde. Biraz daha eski yorumlarda rahatsız olduğu vs. yazılmış.

Yataş Five-Z için yeni alanların yorumları çok güzel ancak uzun yıllardır kullananlar şikayetçi.
[list]
[*] "biz de 5 yıldır kullanıyoruz, yan kısımları hep deforme oldu, içine göçüyor. eski yaylı yatağım bundan iyi"
[*] "Five Z yatağı alalı 26 ay olmuş, ciddi sırt ağrıları ile uyanıyorum bir süredir. Yatağın orta kısımları omurgamı desteklemiyor, görünürde çöküntü yok ama fazlasıyla rahatsız. Uç kısımlardaki süngerlerden destek alarak uyumaya çalışıyorum şimdilik..."
[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ikea Hesseng
-pocket yay
-5 konfor bölgesi
-Konfor malzemeleri:Polilaktit fiber tıkaç (PLA), %85 natürel/ %15 sentetik lateks, Yün dolgu maddesi, At kılı, Hindistancevizi lifi ve natürel lateks
-Dokuma:%100 pamuk, %52 pamuk, %30 Liyosel, %18 keten
-Dokuma/ Dokuma:%100 pamuk
-Dokuma:%52 pamuk, %30 Liyosel, %18 keten
-Doğal lateks, pamuk, at kılı, yün ve liyosel gibi doğal malzemeler ekstra konfor sağlar ve ısıyı eşit bir seviyede tutarak güzel bir uyku ortamı yaratır.
-25 yıl garanti

Daha yerli üreticide adam gibi içerik yazan bulamadım. Çocuklar için tek kişiliklerini almıştım. Orta veya Sert olarak 2 farklı seçenek imkânı sunuyor en güzel yanı.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
bugün çıkıp gezicem yataşı visko yatak satan yerleri falan, fiyatları internetle karşılaştırıp sipariş vericem. 2364234 tane yatak ve yastık çeşidi var nasıl karar vericem bilmiyorum sert ve bel boyun ağrısına yarayacak ürünler arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sundan cok cok memnunum ben: http://www.altinyatak.com.tr/tr/yataklar/windsor-pillowtop

Sirtimin harap oldugunu dusununce, skolyoz ve fitik var, rahatligi hakkinda dediklerim agirlik kazansiz biraz. Tum sirt agrilarimi giderdi, hayat kalitemi arttirdi. Pillowtop ped diye bir sey var ustunde, sert yatagin uzerine 4-5 cm'lik vosco vari bir katman, rahat ettiriyor.

Hayatim boyunca baska yatak almam yani, denemem bile. Eskidikce gider aynisindan alirim, o derece memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dolandım biraz da baya 1300-1500 lira falan diyorlar. yoğunluğu 75-80 lazım sana diyorlar 90 kilo olduğum için, cm'i 7 falan. Doğru mu bu yoğunluk yüksek olmalı olayı?

bir de bel ağrısı için almak istiyorum, visko+yaylı olanları öneriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...