Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik gay forumu dedim dedim inanmadınız

Katibim

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

off çok içim cız etti, adamda bildiğin subliminal gay hissiyatlar var forumda manifest ediyor.

Abi sana da öyle geldi mi? Böyle şey gibi, kırık tandansları olan adamla ciddi ciddi konuşmak için oturursun, çok yakın arkadaşındır. Abi dersin, hani bana söylemek istediğin bir şey var mı, eğer kendin hakkında anlatmak istediğin bir şey varsa bana anlatabilirsin dersin. Adam neden bahsediyorsun falan der, söylemek ister ama çekinir böyle, abi dersin eşcinsel olduğunu düşünüyorum konuşmak ister misin dersin. O da HAHAHAHAHA YOK ABİ NE ALAKASI VAR AHAHAHAHAH ABİ ÇOK KOMİK YA NEDEN HAAHAHAH NİYE BÖYLE DÜŞÜNÜYOSUN Kİ ABİ AHAHAHAHAH İBNELER Bİ KERE ÇOK BEN İSTEMEM HAHAHAHA der böyle sürekli güler geçiştirmeye çalışır.

Ben bunu görüyorum şu anda alttan alttan.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle abi, closetten de çıkamayacak gibi bir itiş olmadan, belki çaktırmadan 1-2 kere gay arkadaşlar* dışarı çıksa gay olduklarını bilmeden onlarında normal insanlar olduğunu görse, iyi vakit geçirse falan süreçte lubricant (pun intended) etki yaratabilir. sonrasında söyleriz onlar gaydi diye, bence devamı gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...